Wpis z mikrobloga

@tomeczek11: oni do sklepu zatrudniają max 5 osób na zmiane, gdzie jest taki system lider, zastępca, 2-3 "kasjerki" + ochroniarz. Jak mają komplet to cię nie zrekrutują.
  • Odpowiedz
@TMBRK: Grafik mam taki jaki chciałam, czyli ten tydzień na rano a pózniej same popołudnia. Kierownik jest wyrozumiały, można pogadać jak z człowiekiem. Co do szkoleń itd to bede pytać, byłam dziś tak zestresowana że o połowie rzeczy zapomniałam. Na szczęście umowa podpisana ( )
  • Odpowiedz
@JaninaBlondyna: i pamiętaj, że zawsze odpyskowuj patusom i madkom nawet jakby mieli tu nigdy nie przyjść już więcej(a wierz mi, że i tak przyjdą). Współpracownicy oraz menadżerzy nie są źli, najgorsi są klienci. Dasz radę, jak nie będzie Ci się podobać to elo.
  • Odpowiedz
a ja za to jestem pod wrażeniem, że w Norwegii to automat wypluwa bilon przy kasie i samemu trzeba wyciągnąć, tylko banknoty wydaje kasjerka


@mikau: To jest całkiem niezłe rozwiązanie, bo taki automat może przechowywać bezpiecznie większa liczbę monet i nie trzeba limitować ilości gotówki w kasie. Bardzo mi się to podobało jak byłem w Sztokholmie.
  • Odpowiedz