Wpis z mikrobloga

358299,55 - 12,73 = 358286,82

Dystans: 12,73 km
Czas: ◷01:30:06
Tempo: 7:05 min/km

Przygotowania do maratonu: tydzień 8/16

Powolne rozbieganie 90'

Plan był: powoli, spokojnie, bez patrzenia na tempo, żeby się nie zmęczyć i pilnować tętna w miarę w zielonej strefie (wiem, że z nadgarstka nie jest to dokładny pomiar, mi chodziło raczej o takie mniej więcej pilnowanie strefy komfortu). I plan wykonałam. ;) Średnie tętno wyszło 153 bpm. Mogłabym tak kolejne pół godziny czy godzinę, ale praca wzywa. Poza tym to dopiero drugi raz kiedy biegam 4 dni pod rząd i nie chcę jednak przesadzić.

Jutro biegowe wolne (ale ma być pogoda, więc wyczuwam rolki), a w niedzielę postraszę tochę sarny i zające w lesie. :D

Miłego piąteczku! ʕʔ

#biegajzwykopem #bieganie #kinjabiega

#sztafeta #ruszwroclaw

Wpis dodany za pomocą tego skryptu

źródło: comment_OaZ0a0h2SQdje8temYuKQ6EZgarw90s1.jpg
  • 19
Jakie masz przemyślenia jak do tej pory?


@Wina_Segmentacji: Hmm, raz że im więcej się spinam z treningami tym gorzej mi to wychodzi; a dwa że cel 4,5h może być dla mnie jednak zbyt optymistyczny i raczej będę musiała się nastawić na jeszcze wolniejsze tempo; ale nie przeszkadza mi to tak długo, jak będzie to faktycznie bieg przez cały dystans. ;)
@Wina_Segmentacji: Już teraz mija mi zbyt szybko, ale właśnie tak mi się wydaje, że druga połowa poleci jeszcze szybciej. Ale wiem, że naprawdę pracuję nad wieloma rzeczami i robię progres, więc będzie dobrze. :D Zobaczymy co przyniesie rozbieganie 30km które wypadnie mi już za jakiś czas.
@stateknaniebie: No bo to jest na przełomie u mnie też, 155 to już 3 strefa u mnie. xd Jak pisałam - nie chodziło o dokładny pomiar, ale tak bliżej tej zielonej niż dalej. Jakbym chciała dokładnie wzięłabym ten cholerny pas, którego nienawidzę. XD