Wpis z mikrobloga

Mirki spod tagu #playstation4 #konsole

Szwagier kolegi z pracy ma do sprzedania #ps4 w wersji PRO z dwoma padami i 4 gry(GTA, Fifa, RDRII i bodajże BF) za 1500-1600zł, z przedłużoną gwarancją do 2022r

Chciałem kupić sobie konsole w okolicach marca-kwietnia pod wychodzącego CyberPunka.

Szwagier po prostu kupił konsole z myślą,że będzie zapalonym graczem a od 2 miesięcy nie wziął nawet pada do ręki i chce się tego pozbyć.

Warto brać?

#kiciochpyta #konsola #ps4
  • 22
@Saute: ja bym brał, 2 pady, gierki moim zdaniem bardzo fajne - zróżnicowane i na długie godziny grania. Cena wydaje się spoko + jak będziesz chciał sprzedać to dużo nie stracisz, gwarancja będzie atutem no i fakt że pro to bardzo duży plus, teraz te gry które będą wychodzić, a zapowiadają się jeszcze mocne tytuły, to już powoli szczyt możliwości tej generacji, a wersja pro da komfort gry:)
Jak masz chęć
@NoKappaSoldier73: Tzn. Ja lubię z kimś pograć, stąd fajnie, że dwa pady bo często grywam w Fifę a myślałem o dokupieniu UFC sobie dodatkowo.

A sporo znajomych ma PS4 więc moglibyśmy sobie miło pykać.

@myszczur: Tzn. Ja ogółem sam chciałem czekać do PS5 i specjalnie go kupić dla CyberPunka ale raczej gra wyjdzie szybciej niż sama konsola a już urlop mam klepnięty gdy będzie premiera gry. ( ͡° ͜
@Frexter Gta to koszt maksymalnie50 zl, a gry bfa tanieja tak szybko, ze ja bf1 wyrwalem za 21zl z dodatkami, to samo fifa, po roku gra juz nieaktualna. Jedynie rdr2 to dobra inwestycja z tego zestawu, co do pada sie nie wypowiem, bo ja kam jednego i jednego w zapasie
@Saute: nie sugeruj się ceną konsoli poprzez gry, bo teraz używane idzie kupić bardzo tanio, jeżeli chodzi o przedłużoną gwarancję - też nie wiem czy warto się tym sugerowac, chyba, że obejmuje też umyślne szkody typu "a rzucę sobie konsolę z 10 piętra" ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja osobiście mam PRO i zwykłą (5lat), z 5 padów w stanie nienaruszomym, więc naprawdę nie wiem co trzeba zrobić,
@Saute: słowo klucz, rok temu (no prawie rok). GTA 50 zł, BF grosze bo szybko spada, FIFA to samo. RDR do tej pory najtaniej było 120-130 zł chyba. Ale że de facto wszystko to używki także gry myślę, że 200-250 zł max można wycenić. Używana konsola z 2 padami za 1250 zł to w sumie cena taka na granicy akceptowalności moim zdaniem. Nie jest źle, ale też bez szału. Biorąc pod
@Cinkito: Tzn. to nie moja rodzina - to szwagier kolegi z pracy. :P. Ale niżej niż 1500zł nie puści niestety.

@Tsumika: W sumie i racja, nie zamierzam tym rzucać bo o sprzęty dbam aczkolwiek przy jakiejś następnej sprzedaży to fajna opcja. Dopytam o tę gwarancję co ona obejmuje, aczkolwiek obstawiam, że to zwykła "sklepówka" wciskana przez sprzedawców.

@bomba4: Z dwoma padami i gierkami?
@Saute: pytanie czy w niedługom czasie chcesz ją sprzedawać? Bo ja jako potęcjalny kupujący, wolałabym by gwarancja miała minimum to 24 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powiem tak.. ja bym jej nie kupowała, za drogo. Szwagier chce to sprzedać jak nówkę, moim zdaniem na siłę, a ceny i tak teraz będą spadać w dół.
@Saute: Amazon sprzedawał teraz refurbishedy za 1100 zł mniej więcej. Ja bym nie brał, chyba że chcesz na już. A kupno konsoli dla CP też nie wiem czy ma sens. W to się raczej na PCecie wygodniej będzie grać jak to FPS.
@Saute: jedno ale - na dodatkowym ubezpieczeniu jest jego nazwisko, w przypadku problemów z konsolą, musisz się udać do niego, aby on zrealizował przedłużoną gwarancje. Niby pierdółka, ale dodatkowy kłopot.