Wpis z mikrobloga

@ibilon: Wszystkich księży, czy może tylko tych, których ktoś o to oskarżył? Ewentualnie były też oskarżenia o ukrywanie pedofilów przez wyższych stanowiskiem duchownych.
pedofile są też w szeregach osób popierających lgbt natomiast nie można niepowiedzieć, że część homoseksualistów wykazuje też skłonności pedofilskie- FAKTY


@mikeeho: Ale czy są systemowo ukrywani jak w kościele?

natomiast nie można niepowiedzieć, że część homoseksualistów wykazuje też skłonności pedofilskie- FAKTY


To prawda, ale prawie zawsze są to homoseksualni pedofilie, tzn. są zainteresowani wyłącznie dziećmi, a ich pociąg seksualny nie jest ukierunkowany na osoby dojrzałe. Dowodzą tego np. badania dr. Nicholasa
Pobierz R187 - >pedofile są też w szeregach osób popierających lgbt natomiast nie można niepo...
źródło: comment_InZV7ZsIbUHk5vVDwFuoz1whBs1j96dx.jpg
@R187: kościół nie ukrywa systemowo- jest to bardzo ogólny i krzywdzący osąd. najczęściej nie jest to poprostu zgłaszane i nie powinno się iść do kościoła z tym tylko na policje. a to, że nie są często karani dotyczy też nauczycieli w krópie których siłą rzeczy jest więcej pedofili niż w kk.to co mi tu wkleiłeś to nie do końca prawda i nie do końca rzeczowe dane. w grupie heteroseksualnych osób też
co mi tu wkleiłeś to nie do końca prawda i nie do końca rzeczowe dane. w grupie heteroseksualnych osób też jest tak, że albo się jest ukierunkowanym na dorosłe osoby albo na dzieci a rzadko to idzie w parze.


@mikeeho: W badaniach, które wkleiłem przestępców podzielono na dwie grupy. Pierwsza z nich, tzw. "fixated" to tacy, którzy nigdy nie wykształcili orientacji seksualnej ku dorosłym, dlatego tam w polu "adult sexual orientation"
Pobierz R187 - >co mi tu wkleiłeś to nie do końca prawda i nie do końca rzeczowe dane. w grup...
źródło: comment_GQVcJBagglObamAmA3rWWz6s08ToxAUV.jpg
@deafpool: Katol to zgrubienie, wyraża chłodny stosunek mówiącego, ale nie jest obraźliwe samo w sobie, bo katolik też obraźliwe nie jest. Analogią do katola byłby homoś, gdzie zastosowano inny środek, intencja podobna - słowo to zachowuje powiązanie z homoseksualistą. Tak samo lewak i prawak.

Serio, nie nie widzisz tego? To jest gramatyka języka polskiego na poziomie szkoły średniej.