Wpis z mikrobloga

... skomentowałem ostatnio znalezisko o rowerzystwie... w komentarzach mnie pozamiatali...

A potem jest wklejanie mapek że Polska hurr durr kraj taki rozbrojony... ludzie mają totalnie #!$%@?&e na posiadanie broni palnej w tym kraju...

#bron #strzelectwo #strzelectwosportowe #strzelnica #militaria #czarnoprochowycontent #czarnoprochowce
Pobierz
źródło: comment_gtg2DgnjqzamUcEMUa0u6jt7E34ufTZ9.jpg
  • 19
@RobertKowalski w jakiej sytuacji geo-politycznej? Obudź się, mamy 2019 rok. To że jakiś Janusz albo Robert sobie postrzela na strzelnicy to nie znaczy, że będzie miał jakąkolwiek wartość bojową. Śmieszy mnie bardzo ta mentalność "czeba mieć broń bo my między ruskimi a szwabami, a nasi sojusznicy już nas zdradzali i nie można na nich liczyć!!", na szczęście to tylko Twoja mokra fantazja. Chyba, że będziesz próbował strącić nadlatujące pociski balistyczne ¯_(ツ)_/¯
To że jakiś Janusz albo Robert sobie postrzela na strzelnicy to nie znaczy, że będzie miał jakąkolwiek wartość bojową.


@amazing-detective-slash-genius: CO? XD Stary bawiłem się przez 5 lat w ASG, od ponad roku mam pozwolenie, więc nie mów mi, że nie mam jakiejkolwiek wartości bojowej. Poza tym, że mam kategorię E, to jestem wyszkolony lepiej niż niejeden żołnierz.
@RobertKowalski:

w komentarzach mnie pozamiatali


Kluczem do zrozumienia tego zjawiska jest poznanie ludzkiej psychologii a konkretnie zjawiska reaktancji wyboru. Otóż ludzie mają silną tendencję do przeciwstawiania się... wszystkiemu. Przeciwstawiamy się równie silnie zakazom jak i nakazom.

Twój przykład pokazuje, że próba wpierd*lania się w tak osobiste sprawy jak hobby wywołuje podobną reakcję. Przypominam, że za komuny ludzie w obronie wolności wyboru ryzykowali wieloletnie wyroki, tortury a czasem też śmierć a tutaj