Wpis z mikrobloga

Budzę się rano , słyszę robia u sąsiada kostkę wokół domu ... wszystko pięknie . Gra radyjko tną coś piłą ... koparka sobie pracuje . Nie przeszkadza mi to zbytnio bo za 10 minut mam wyjść do pracy - wiec niech robią. Jesteśmy też na etapie stawiania ogrodzenie między mną a sąsiadem wiec narazie jedna duża działka . Wychodzę z domu a oni cały sprzęt elektryczny podpięty do mojego gniazdka i ostro jadą z tylu rozwinęli sobie węża z wodą i napełniają baniaki .... poirytowałem się bo nikt nie zapytał nie poprosił bo bym im udostępnił . Wiec po prostu zakręciłem wodę w kotłowni na dworze i wyłączyłem prąd w gniazdku .... nagle cały sprzęt poza koparka ucichł . A ja sobie spokojnie wyszedłem - zwinąłem mój wąż do podlewania ,odstawiłem i wsiadłem w samochód i pojechałem . Chłopaki nawet słowa się nie odezwali :)
#niewiemjaktootagowac #sasiedzi #kultura
  • 108
  • Odpowiedz
Nie wiem gdzie masz to gniazdko ale ja bym tak nie potrafił.


@Sl_w_k_1: I rozumiem potem byś grzecznie zapłacił za ten prąd, który pociągnęli od Ciebie na lewo robiąc u sąsiada? :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 264
@DeeWuu:czekaj po próbuje sobie to wyobrazić.
Są dwa domy obok siebie.
Przyjeżdża ekipa do robienia kostki wokół domu nr1.
I bierze prąd z domu nr2?

Garaż nasz oddzielnie? Czy w bryle domu.
A może oni domy pomylili i kostkę robili u ciebie?
  • Odpowiedz
  • 237
@Sl_w_k_1: Jest 12 domków w zabudowie bliźniaczej powiedzmy 1a i 1b i sąsiadują garażem oraz 2a i 2b między 1b i 2a jest (robiony )płot. Robili w 1b a ja mieszkam w 2b ... doskonale wiedzieli ze nie od tego co powinni ciągną prąd :)
  • Odpowiedz
  • 394
@friday: Nie pomyliła , sąsiad nie ma założonego gniazdka na dworze praz podpiętego zaworu do wody . Robili przy innym domu nie ma możliwości żeby się pomylili . Poprostu nie mieli gdzie się podłączyć
  • Odpowiedz
@Sl_w_k_1:

czekaj po próbuje sobie to wyobrazić.

Są dwa domy obok siebie.

Przyjeżdża ekipa do robienia kostki wokół domu nr1.

I bierze prąd z domu nr2?

Ja widziałem już takie coś i to nie raz.
  • Odpowiedz
@DeeWuu:

Nie pomyliła , sąsiad nie ma założonego gniazdka na dworze praz podpiętego zaworu do wody . Robili przy innym domu nie ma możliwości żeby się pomylili . Poprostu nie mieli gdzie się podłączyć

Ok, ale właściciel posesji im nie udostępnił czy robol jak to już robol, sam nie podejdzie spytać o prąd i wodę?
  • Odpowiedz
  • 396
@push3k-pro: Nie udostępnił . Nie mieszka tam jeszcze wszystko pozamykane . Zamówił ekipę zlecił i się nie przejmuje tym czy będą mieli prąd . Ekipa powinna mieć agregat jak robią takie rzeczy
  • Odpowiedz