Wpis z mikrobloga

Budzę się rano , słyszę robia u sąsiada kostkę wokół domu ... wszystko pięknie . Gra radyjko tną coś piłą ... koparka sobie pracuje . Nie przeszkadza mi to zbytnio bo za 10 minut mam wyjść do pracy - wiec niech robią. Jesteśmy też na etapie stawiania ogrodzenie między mną a sąsiadem wiec narazie jedna duża działka . Wychodzę z domu a oni cały sprzęt elektryczny podpięty do mojego gniazdka i ostro jadą z tylu rozwinęli sobie węża z wodą i napełniają baniaki .... poirytowałem się bo nikt nie zapytał nie poprosił bo bym im udostępnił . Wiec po prostu zakręciłem wodę w kotłowni na dworze i wyłączyłem prąd w gniazdku .... nagle cały sprzęt poza koparka ucichł . A ja sobie spokojnie wyszedłem - zwinąłem mój wąż do podlewania ,odstawiłem i wsiadłem w samochód i pojechałem . Chłopaki nawet słowa się nie odezwali :)
#niewiemjaktootagowac #sasiedzi #kultura
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

prąd maja z agregatu:) Da się ? da!


@DeeWuu: Wszystko się da i też nie rozumiem jak "fachowce" przyjeżdżają na robotę i połowę rzeczy nie mają do pracy i pożyczają od klienta ( ͠° °)
  • Odpowiedz
  • 0
Mirki i Mirabe dzięki za wszystkie plusiki i komentarze zarówno te ze dobrze zrobiłem i te że zje bałem ... zrobiłem jak zrobiłem nie jest mi z tym źle :) miłego dnia :)
  • Odpowiedz
@bialOczarny: no to jak miales na mysli 20zl to faktycznie mniejsze xd sie nalezalo :) w sumie jak ktos mowi kilkadziesiat to zawsze mi sie wydaje ze duzo a wlasnie moze byc te 30 :)
  • Odpowiedz
@bezbekpol: Wiesz w idealnym świecie tych piszących te głupoty ci budowlancy przeprosiliby go i jeszcze na koniec wypili razem piwko zostajac najlepszymi kumplami ( ͡° ͜ʖ ͡°) gdy amerykańskie filmy wejdą za mocno ( ͡° ͜ʖ ͡°) obstawiam, ze nawet jakby cos powiedzial to by go zlali rzucajac cos, ze juz juz sie odlaczamy i pod jego nieobecnosc dalej ciagneliby prad/wode na
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: No pewnie, że tak. Ja się serio zastanawiam, skąd się tacy ludzie biorą, bo nawet bambiniści nie są aż tak upośledzeni. Jakby im jakiś Seba na ulicy sprzedał bombę w ryj, bo tak, to pewnie by powiedzieli, że miał po prostu tik nerwowy i to było przypadkiem. Jakby im Sebek wziął i nacharał prosto w ryj, to by pewnie powiedzieli, że chciał splunąć na ziemię, ale nie trafił. Nie
  • Odpowiedz