Wpis z mikrobloga

@pokpok: Efekt walki LGBT z Kościołem i polską tradycją oraz próbami molestowania dzieci (dwóch przedstawicieli lgbt mówiących "ruchałbym" w stronę 5-letniego chłopca na marszu lgbt). Zachowywaliby się normalnie to by tego nie było.
  • Odpowiedz
@pokpok: Przecież vaginosceptycy i spółka sami siebie stygmatyzują określając siebie jako LGBT - kogoś tu #!$%@?ło z tym ciągłym przyrównywaniem sie do Żydów, a adwersarzy do Nazioli. Pakują się z buciorami komus do życia, a potem płacz jak jest reakcja
  • Odpowiedz
@sasik520: jak jeszcze chodziłem do kościoła to średnio raz na miesiąc - dwa, co niedzielę list biskupa o tym jak gender i lgbt jest złe i niebezpieczne, doprowadzi do upadku kościoła, ostatniej opoki moralności(XD)
  • Odpowiedz
@wotan91:

A co jest złego w walce z ideologią LGBT? Bo nie kumam.

Co to jest "ideologia LGBT"? To nie jest walka z ideologią, to jest walka z drugim człowiekiem, tylko dlatego że lubi baraszkować na materacu w inny sposób. A że Podleśne i inne indywidua powinny wziąć na wstrzymanie i przestać domalowywać tęczę Matkom Boskim podkręcając eskalację, to zupełnie inna kwestia.
  • Odpowiedz
@Dutch: Napisałem "ideologia LGBT" nie bez powodu. Nie mam nic do tego, że facet kocha drugiego faceta i lubi mieć jego penisa w swoim odbycie. Nawet mnie to nie brzydzi specjalnie.
Pisząc "ideologia LGBT" mam na myśli:
- parytety LGBT (chodzi mi o to, że jak preferencje seksualne mogą mieć wpływ na zatrudnienie człowieka?!)
- wciskanie na siłę tej ideologii dzieciom, czyli osobom, które jeszcze są za małe by zrozumieć
  • Odpowiedz
@pablo103: Co ty #!$%@??
wróciłem właśnie z miesięcznego wojażu po USA, i na prawie każdym kościele wisi flaga LGBT (oraz uchodźcy welcomed), i nie tylko w DC czy NYC, ale w #!$%@? Nowym Meksyku i Alabamie też. Każda licząca się firma ma wersję loga w tęczowych barwach, prawie każdy klub sportowy, niezależnie od dyscypliny, czy to koszykówka, czy basebal, czy NFL, ma kolekcję gadżetów w tak znienawidzone przez Ciebie kolorki...
structuring_structure - @pablo103: Co ty #!$%@??
wróciłem właśnie z miesięcznego woj...

źródło: comment_fcpqcJGFvNHFpS3NkKnKMch3HBuo5P9I.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pokpok: W tym tygodniu jakiś człowiek na klatce przez 3 piętra napisał "#!$%@?ć pis" i obok symbole polski walczącej i na szubiennicy swastyka, każda skrajność jest zła ale i opozycja i lgbt robi z siebie pośmiewisko i w taki sposób walczenie o swoje prawa to się nie dziwię że nikt nie próbuje im pomagać (prócz opozycji która na tym próbuje zyskać)
  • Odpowiedz
Skoro obecnie lewactwo broni tak bardzo demokracji(żadów większości ) to czemu chcą większości narzucić postulaty mniejszości ? przecież to takie nie demokratyczne takie lewackie ...
  • Odpowiedz