Wpis z mikrobloga

  • 791
Jade pociagiem i przysiadaja sie dwie kobiety - matka i babcia - i dziewczynka. Jest inba, bo dziewczynka (lat 6-7) pomachała do obcego faceta,, który był pijany.

Matka do niej mówi:
- czy ty glupia jesteś ze do obcych machasz? Zobaczysz, zaraz przyjdzie i cie zabije, bo taka glupia jestes. Zobaczysz. Przynajmniej spokój będzie jak cie zabije.

A potem #!$%@? te dzieci wyrastają na pokrzywionych dorosłych. Ha tfu, pluje na takich rodziców, juz lepiej nie robić dzieci, niż robić emocjonalnych i społecznych upośledzeńców przez własne upośledzenia.

#antynatalizm #dzieci #patologiazewsi #madka
  • 39
@Rabke jak słyszę lamenty o samotnych staruszkach, to zawsze protestuje przeciwko eyzywaniu od najgorszych dzieci tychże staruszków.

Moi starzy aktualnie siedzą samotnie w swoim domu, bo miałam już dość przemocy, wyzywania, obrażania się i mnie, upokarzania i umniejszania mojej wartości. Jest ciężko żyć z dala od rodziny, ale taki właśnie jest rachunek za moje dzieciństwo i młodość.
- czy ty glupia jesteś ze do obcych machasz? Zobaczysz, zaraz przyjdzie i cie zabije, bo taka glupia jestes. Zobaczysz. Przynajmniej spokój będzie jak cie zabije.

A potem #!$%@? te dzieci wyrastają na pokrzywionych dorosłych. Ha tfu, pluje na takich rodziców, juz lepiej nie robić dzieci, niż robić emocjonalnych i społecznych upośledzeńców przez własne upośledzenia.


@nicari: Bez przesady. Dziecko nie robi się wykrzywione od paru słów. Gdyby je chronicznie gnębiła, upokarzała,
@nicari: Dosłownie to powiedziała? Czy przekoloryzowujesz to straszenie? Mnie tam też ostrzegali przed obcymi, ale to na zasadzie żebym jednak trzymał dystans i nie dawał się podwozić etc., a nie że machając mnie gościu zasztyletuje. Zgroza.
moi rodzice też tak do mnie mówili xD


@nicari: i do swojego gnoja powiesz tak samo, bo to najlepsze co ci wpadnie do głowy, żeby wystraszyć gnoja.
@Mnichuy absolutnie doslownie

@mieszko111 jesli raz tak powie dk dziecka i to w wagonie pelnym ludzi, to znaczy ze w domu na co dzień tez nie ma oporow. Całą drogę straszyła dziecko, z uśmiechem na twarzy. Naprawdę, nawet jednorazową sytuacją można zepsuć relaxje dziecka ze światem

@PanNocebo jak pisałam w jednym komentarzu, ja wystawiłam ten rachunek ;) wierzę że jest sporo takich ludzi.

@fAzI po pierwsze, nie powiem bo jestem świadomym człowiekiem