Wpis z mikrobloga

  • 791
Jade pociagiem i przysiadaja sie dwie kobiety - matka i babcia - i dziewczynka. Jest inba, bo dziewczynka (lat 6-7) pomachała do obcego faceta,, który był pijany.

Matka do niej mówi:
- czy ty glupia jesteś ze do obcych machasz? Zobaczysz, zaraz przyjdzie i cie zabije, bo taka glupia jestes. Zobaczysz. Przynajmniej spokój będzie jak cie zabije.

A potem #!$%@? te dzieci wyrastają na pokrzywionych dorosłych. Ha tfu, pluje na takich rodziców, juz lepiej nie robić dzieci, niż robić emocjonalnych i społecznych upośledzeńców przez własne upośledzenia.

#antynatalizm #dzieci #patologiazewsi #madka
  • 39
  • Odpowiedz
via Android
  • 80
@howe to co czytasz.

W glowie mam milion myśli które bym jej chciała powiedzieć, ale jestem #!$%@? bo moi rodzice też tak do mnie mówili xD

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 55
@eugeniusz_geniusz najgorsze jest to ze taka karyna nawet nie zdaje sobie sprawy ze robi dziecku ogromną krzywdę. Mam nadzieje ze za 20-30 lat córka wystawi jej odpowiedni rachunek za to świetne wychowanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 64
Kuuurwa. Całą drogę straszyły obie to dziecko, że pan przyjdzie, zabije i okradnie. Dziewczynka w końcu spytała "a co gdyby pan przyszedł i powiedział oddajcie cały dom albo dziecko to co byś wybrała?"

A to glupie #!$%@? "ciebie bym oddała"

Az mam łzy w oczach, tak się #!$%@? gotuję.
  • Odpowiedz
via Android
  • 43
@Rabke jak słyszę lamenty o samotnych staruszkach, to zawsze protestuje przeciwko eyzywaniu od najgorszych dzieci tychże staruszków.

Moi starzy aktualnie siedzą samotnie w swoim domu, bo miałam już dość przemocy, wyzywania, obrażania się i mnie, upokarzania i umniejszania mojej wartości. Jest ciężko żyć z dala od rodziny, ale taki właśnie jest rachunek za moje dzieciństwo i młodość.
  • Odpowiedz
via Android
  • 32
@Abaddon_Profanator absolutny koszmar. Doskonale wiem, co czuje dziecko, gdy słyszy takie słowa. Nie mam dzieci, nie wiem, jak to jest je mieć więc pewnie łatwo mi mówić, ale nie wyobrażam sobie mówić tak do osoby, która nie rozumie tak jak my, dorośli. Nie wyobrażam sobie grozić dziecku, które ma mnie za ostoję bezpieczeństwa.
  • Odpowiedz
- czy ty glupia jesteś ze do obcych machasz? Zobaczysz, zaraz przyjdzie i cie zabije, bo taka glupia jestes. Zobaczysz. Przynajmniej spokój będzie jak cie zabije.

A potem #!$%@? te dzieci wyrastają na pokrzywionych dorosłych. Ha tfu, pluje na takich rodziców, juz lepiej nie robić dzieci, niż robić emocjonalnych i społecznych upośledzeńców przez własne upośledzenia.


@nicari: Bez przesady. Dziecko nie robi się wykrzywione od paru słów. Gdyby je chronicznie gnębiła,
  • Odpowiedz
Mam nadzieje ze za 20-30 lat córka wystawi jej odpowiedni rachunek za to świetne wychowanie.

@nicari gówno zrobi jak jest tak wychowywane. Po tym jak wpajają jej całe dzieciństwo, że jest nikim a obcy ludzie są źli nie będzie w stanie się komukolwiek postawić.
Wiem co czujesz btw. Ile ja się podobnych rzeczy nasluchalem...
  • Odpowiedz
@nicari: Dosłownie to powiedziała? Czy przekoloryzowujesz to straszenie? Mnie tam też ostrzegali przed obcymi, ale to na zasadzie żebym jednak trzymał dystans i nie dawał się podwozić etc., a nie że machając mnie gościu zasztyletuje. Zgroza.
  • Odpowiedz
moi rodzice też tak do mnie mówili xD


@nicari: i do swojego gnoja powiesz tak samo, bo to najlepsze co ci wpadnie do głowy, żeby wystraszyć gnoja.
  • Odpowiedz
via Android
  • 12
@Mnichuy absolutnie doslownie

@mieszko111 jesli raz tak powie dk dziecka i to w wagonie pelnym ludzi, to znaczy ze w domu na co dzień tez nie ma oporow. Całą drogę straszyła dziecko, z uśmiechem na twarzy. Naprawdę, nawet jednorazową sytuacją można zepsuć relaxje dziecka ze światem

@PanNocebo jak pisałam w jednym komentarzu, ja wystawiłam ten rachunek ;) wierzę że jest sporo takich ludzi.

@fAzI po pierwsze, nie powiem
  • Odpowiedz