Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@k__d: to moje drugie 5k od ponad 5 lat. Owszem, jestem wysportowany, bo robię ~140km na rowerze tygodniowo, ale bieganie to inna para kaloszy.
  • Odpowiedz
@skydancer: to mam nadzieję, że następny będzie wcześniej niż za 5 lat xD

@bartez_94: kwestia indywidualna, zobacz mój ostatni wpis, to był spoko czas, tylko zazwyczaj biegam wolniej, na 10 km I więcej już się prędkość mi zmniejsza. Popatrz na #sztafeta ile kto biega i jak szybko
  • Odpowiedz
@skydancer: Ja jebię ale mnie w-------ą wszelkiej maści internetowi hobbyści w tym kraju, kopałbym ich jak kurczaki. Chcesz zacząć coś robić, nie wiem k---a łowić ryby, sklejać samoloty, srać psa jak sra, cokolwiek i zadasz k----m na forum pytanie

Witam, chcę zacząć chodzić po bułki. Czy lepiej do biedronki czy do lidla? Pozdrawiam.

to po 10 sekundach masz
Witam, zły dział! Ten temat był już poruszany na forum! Jako, że jesteś nowy to tym razem skończy się tylko na warnie ale w przyszłości UŻYJ OPCJI SZUKAJ. Pozdrawiam, moderator
  • Odpowiedz
@PaulStanley: biegać wieczorem. Ja na przykład nigdy nie biegam rano i nie ma nic mitycznego i wyjątkowego w tym porannych biegach, szczególnie jeśli należysz do porannych trupów :p
  • Odpowiedz
@Muoda: problem w tym że wieczorem też jestem trupem po całym dniu ( ͡° ͜ʖ ͡°) i do tego jem obiadokolacje ok. 19stej więc zanim to się przeżre to ja już śpię xD

Rano problem polega na tym żeby po prostu wstać. I tyle. Kiedyś miałam do pracy na 7, teraz na 9.30, wiem że się da, problem jest taki że rano jak przyjdzie co do
  • Odpowiedz