Wpis z mikrobloga

Tak jak wspomniałem lekko mnie wciągnęło...

Na pierwszym planie główne osiedle mieszkaniowe stanowiące zaplecze siły roboczej dla przemysłu stalowego (po prawej) oraz kopalń węgla (w oddali po lewej). W prawym rogu mały kompleks leśny bo tyle ładnych drzew i aż szkoda aby się zmarnowały. W oddali majaczą jeszcze 2 elektrownie wraz z rozbudowanymi pobliskimi osadami oraz prawie niewidoczna rafinera, która nadal stanowi główne źródło zarobku.

Cele na przyszłość? Zwiększenie wydobycie węgla poprzez zwiększenie ilości pracowników gdyż przed wybudowaniem połączenia kolejowego huta mogła pracować z maksymalną wydajnością na poziomie 12%. Większa powodowała braki dla elektrowni i musiałem się ratować zakupem za dewizy.

#workersrescues #workersresources #gry #strategie
I.....t - Tak jak wspomniałem lekko mnie wciągnęło... 

Na pierwszym planie główne ...

źródło: comment_rz1KBXOh75cmXtGotl7NKHr7TPfZkDjg.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@IchVersteheNicht: Ja teraz przebijam się przez górę robiąc tunel dla kolei,bardzo długo się zejdzie robiąc to własnymi siłami ale inaczej musiałbym zapłacić 250 tys rubli.Wtedy dopiero będę mógł ruszyć z kopalniami i hutnictwem.
  • Odpowiedz
@wacek_1984: wyszło już 15 marca i nawet kilka dni temu była promocja.

@PawelW124: W sumie całość wybudowałem właśnie za ruble ze względu na czas budowy. Powoli się przymierzam aby samemu produkować beton, cement oraz asfalt ale to jeszcze trochę. Nie chcę nawet wiedzieć ile wydałem na to wszystko ale rafineria zapewnia dosyć dobre źródło finansowania. 55k rubli za 220 ton masy bitumicznej i odrobinę mniej za paliwo pozwala na stabilny
I.....t - @wacek_1984: wyszło już 15 marca i nawet kilka dni temu była promocja.

@...

źródło: comment_U8YS3U177qpH75UvvX6W44i2LVHkhYXc.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz