Wpis z mikrobloga

Nie chcę być zjedzony przez #pcmasterrace i wszystkich, dla których nie istnieją inne pady poza Xboxowymi ale... moim zdaniem istnieją. I to w najmniej spodziewanym miejscu - w Auchan xD

Szukałem ostatnio dwóch padów do każualowych gierek z różowym a bardzo nie chciałem rzygać kasą na Xboxowe (używane nie wchodziły w grę ze względów higienicznych). Pomacałem w lokalnych sklepach różne "zamienniki" w cenach od 40 do 130 zł i niestety były to paździerze z #!$%@? plastikiem i #!$%@? spasowaniem.

W Auchan rzuciły mi się w oczy pady tej ichniej marki - Qilive. Design zerżnięty na maxa z Xboxowego ale to akurat na +. Poprosiłem obsługę o wyjęcie z pudełka żeby je sobie pomacać i okazały sie świetne. Serio. Wszystko elegancko spasowane, dobre materiały, uczucie "solidności". Tryby Xinput, Dinput oraz tryb myszki. Może działać bezprzewodowo za sprawą indywidualnego mini dongla USB i 2 bateriami AA albo przewodowo przy użyciu kabla usb dołączonego do zestawu (również dobrego jakościowo).

Windows rozpoznaje pada bez problemu jako kontroler Xboxowy, przyciski i osie się zgadzają, wyświetlane w grach podpowiedzi przyciskowe są w 100% poprawne więc nie ma tu problemu. Również podłączenie kilku padów do kompa nie stanowi problemu (każdy wpina do USB swojego dongla i działa plug'n'play, można podpiąć tyle padów ile portów USB).

Aha - brak wibracji. Mnie nie przeszkadza, zakładam że jak ktoś szuka po taniości to jest gotów na kompromisy.

Wszystko powyższe za 49.99 CBLN w wyprzedaży lub 73 CBLN w regularnej cenie. Poletzam.

#gry #sprzetkomputerowy #konsole
szejk_wojak - Nie chcę być zjedzony przez #pcmasterrace i wszystkich, dla których nie...

źródło: comment_kJ1IojakWMLhGxikztwXXX5oPKWeBJa8.jpg

Pobierz
  • 46
@sops: wyjaśni się na przestrzeni miesięcy. Z drugiej strony przy naszej częstotliwości i intensywności grania może się okazać, że całkiem długo xD IMO i tak warto jak ktoś nie jest zapalonym graczem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@szejk_wojak: no kolego właśnie szukam jakiego wmiare pada do pc bo już mnie męczy to ciągle parowanie z PC i Xbox na zmianę. Jak za 73 cebuliony to myślę że będzie dobry zamianik
a ja nie chcę brzmieć jak pesymista, ale już przerobiłem rozmaite pady i znajomym się zdarzało takie wynalazki kupować, zawsze zaraz były z tym problemy ;)

Z


@budus2: jasne, kumam. Dlatego jak mówiłem - kwestia wytrzymałości tego wynalazku jest wciąż niewyjaśniona. Jak padnie to i tak nie będzie szkoda a jak wytrzyma choćby do nowego roku to uznam to za dobry deal xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@budus2: tak #!$%@?, parę groszy xD Xboxowy kontorler z tym odbiornikiem kosztuje jakieś 230 PLN.

Aż tak poszły do góry? Ja za swój nowy kontroler z odbiornikiem zapłaciłem 139 zł.