Wpis z mikrobloga

Jestem w czwartym miesiącu ciąży i właśnie odkryłam, że mężczyzna, którego kocham mnie zdradza. Sprawdziłam mu telefon i wyszło, że umawiał się z dziewczynami z tindera na seks. Robił to na naszym łóżku, w naszym mieszkaniu, gdy ja byłam u rodziców. Jestem załamana. Zdradził mnie już wcześniej na początku naszej znajomości, ale zapierał się, że wtedy nie byliśmy razem. Pozniej, blagal o wybaczenie, wiec dostal drugą szanse. Wygladalo na to, ze zrozumial swoj blad i rzeczywiscie mnie kocha. Nie sadzilam, ze kiedys wybacze cos takiego, ale bardzo mi na nim zalezalo. Teraz moje serce peka. Wiem, ze juz nigdy nie bede w stanie z nim byc, a tak bardzo chcialam stworzyc normalny dom i rodzine. Moje dziecko nie bedzie mialo ojca, ja zostane samotna matka z bombelkiem, wykleta przez spoleczenstwo. Jak zyc? (,)

#zdrada #zwiazki #bolecnaboku #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #seks
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sandra925: od razu zerwalam z nim kontakt, poblokowalam wszedzie. Jak tylko to odkrylam od razu wyszedl z domu i pojechal do rodzicow. To sprawa swieza, z wczoraj, wiec zobaczymy. Dla mnie zadne tlumaczenia nie przejda po takiej akcji. Dla mnie to jest czlowiek bez serca.
  • Odpowiedz
@Ejakulacja: Wiem co czujesz, jak czytam o tobie to jakbym czytała o sobie 2 lata temu, minus dziecko na szczęście. Dasz sobie radę, kobiety w gorszych sytuacjach życiowych dawały radę. I absolutnie nie wracaj to typa, choćby nie wiem co powiedział, niej godność.
Na pewno znajdziesz kogoś, na szczęście zycie nie wyglada jak na wykopie i ludzie wiążą się z samotnymi matkami, ojcami, rozwodnikami etc.
Głowa do góry i pamiętaj,
  • Odpowiedz
@Ejakulacja: ja nic nie sugeruje, mówię tylko że samotne wychowywanie dzieci zwykle zostaja pato w przyszłości. O tym jak kończą dzieci których ojcowie zdradzają to się nie wypowiem, bo nie mam na ten temat wiedzy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Ejakulacja: niestety tak to nie działa. Ojciec jest ojciec, niezależnie od tego co się w waszym związku dzieje. Jeśli nie będzie mieć męskiego wzorca zrujnujesz mu zdrowie psychiczne.
  • Odpowiedz