Wpis z mikrobloga

Post napisany z wyrzutem jakby jedyne co można by robić to iść upamiętniać najbardziej tragiczne powstanie w historii które nic nikomu nie przyniosło oprócz ogromu ciepienia. Tutaj w tym kraju to nie można się cieszyć. Tu ma być jeden wielki korowód tragizmu i martyrologii. #historia #warszawa #polska #taylorswift
pieknylowca - Post napisany z wyrzutem jakby jedyne co można by robić to iść upamiętn...

źródło: IMG_20240802_090732

Pobierz
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieknylowca: Z czym Ty masz problem? O tej martyrologii to ja słyszę częściej od osób narzekających na martyrologię, niż samej martyrologii. Niczego takiego nie ma ani na tym zdjęciu ani w tym opisie, sam to sugerujesz i wymyślasz
  • Odpowiedz
@pieknylowca: Nie widzę tutaj wyrzutu. Niemniej uważam, że wizyta jakiejś zadufanej w sobie gwiazdeczki grającej gównopop dla średnio rozgarniętej gawiedzi przesiąkniętej komercyjnym, muzycznym bezguściem ma się nijak do upamiętnienia tego tragicznego wydarzenia będącego smutną kartą historii naszego kraju. O śladzie węglowym tej pseudo artystki nawet nie będę wspominał, albowiem nie wiem co jest większe ten ślad czy jej sztucznie nadmuchane potężne ego.
  • Odpowiedz
To właśnie dzięki powstancom te młode cipy mogą iść swobodnie na koncert jakiejś gwiazdeczki.


@Piospi: pomyślałeś, choć chwile nad tym co piszesz ? Na złość tobie to na ten koncert mogą iść dzięki WP i kacapom, którzy wyzwalali od niemców Polskę (a potem ja zniewolili na lata, chodzi o kacapów). Dzięki powstaniu to mieliśmy Warszawę w ruinie i z setkami tysięcy zabitych ludzi.
  • Odpowiedz
właśnie dzięki powstancom te młode cipy mogą iść swobodnie na koncert jakiejś gwiazdeczki


@Piospi: możesz mi wytłumaczyć jak doszedłeś do tego wniosku? gdyby PW się nie odbyło to nic by nie zmieniło w losach wojny. No może ciężej by się wprowadzało komunizm po 1945.
  • Odpowiedz