Wpis z mikrobloga

Jestem w czwartym miesiącu ciąży i właśnie odkryłam, że mężczyzna, którego kocham mnie zdradza. Sprawdziłam mu telefon i wyszło, że umawiał się z dziewczynami z tindera na seks. Robił to na naszym łóżku, w naszym mieszkaniu, gdy ja byłam u rodziców. Jestem załamana. Zdradził mnie już wcześniej na początku naszej znajomości, ale zapierał się, że wtedy nie byliśmy razem. Pozniej, blagal o wybaczenie, wiec dostal drugą szanse. Wygladalo na to, ze zrozumial swoj blad i rzeczywiscie mnie kocha. Nie sadzilam, ze kiedys wybacze cos takiego, ale bardzo mi na nim zalezalo. Teraz moje serce peka. Wiem, ze juz nigdy nie bede w stanie z nim byc, a tak bardzo chcialam stworzyc normalny dom i rodzine. Moje dziecko nie bedzie mialo ojca, ja zostane samotna matka z bombelkiem, wykleta przez spoleczenstwo. Jak zyc? (,)

#zdrada #zwiazki #bolecnaboku #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #seks
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ejakulacja: tylko nie zamartwiaj się za długo, bo to do niczego dobrego nie prowadzi. Na pewno dasz sobie radę. Dziecko bardzo zmienia człowieka, narty nie wiesz jak silna jeszcze bez ;)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ejakulacja: to powodzonka ;) jakby kiedyś chciała chciała pogadać, to pisz śmiało. Niektórzy mówią, że mało tego, że jestem niezłym słuchaczem, to jeszcze zdarzy mi się coś mądrego powiedzieć :p
  • Odpowiedz