Wpis z mikrobloga

Jestem w czwartym miesiącu ciąży i właśnie odkryłam, że mężczyzna, którego kocham mnie zdradza. Sprawdziłam mu telefon i wyszło, że umawiał się z dziewczynami z tindera na seks. Robił to na naszym łóżku, w naszym mieszkaniu, gdy ja byłam u rodziców. Jestem załamana. Zdradził mnie już wcześniej na początku naszej znajomości, ale zapierał się, że wtedy nie byliśmy razem. Pozniej, blagal o wybaczenie, wiec dostal drugą szanse. Wygladalo na to, ze zrozumial swoj blad i rzeczywiscie mnie kocha. Nie sadzilam, ze kiedys wybacze cos takiego, ale bardzo mi na nim zalezalo. Teraz moje serce peka. Wiem, ze juz nigdy nie bede w stanie z nim byc, a tak bardzo chcialam stworzyc normalny dom i rodzine. Moje dziecko nie bedzie mialo ojca, ja zostane samotna matka z bombelkiem, wykleta przez spoleczenstwo. Jak zyc? (,)

#zdrada #zwiazki #bolecnaboku #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zalesie #seks
  • 127
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kacpervfr: tylko zapomniales, ze to procedura, ktora ciagnie sie latami. Najpierw dom dziecka? Nie obrazaj, bo sam brzmisz jakby Ciebie w przeszlosci wychowywali "#!$%@? ojciec i naiwna madka". Skad tyle agresji? Nigdy nie popelniles zadnego bledu Panie Nieomylny, Alfo i Omego?
  • Odpowiedz