Wpis z mikrobloga

Witamy na wykopie, typ wkleja link do swojego wpisu gdzie posługuje się stroną homoseksualizm.edu.pl, prowadzoną przez fanatyków religijnych, gdzie jest wprost napisane że terapia i zmiana w osobę heteroseksualną jest możliwa, strona która odsyła osoby homoseksualne do grup modlitewnych, zakonów i kościołów, a w dziale "literatura" poleca książki o homoseksualizmie wydawane przez portal fronda.pl, a inne dzbany to plusują.
To chyba najlepiej świadczy o tym jak wykop w kilka lat stał się z miejsca w którym dominuje nauka i zdrowy rozsądek, zbiorowiskiem dla wszelkiej maści internetowych szurów, którzy lubują się w teoriach spiskowych i antynauce.
https://www.wykop.pl/link/5044925/comment/67313851/#comment-67313851

#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow #lgbt #homoseksualizm #gorzkiezale #medycyna #nauka
saakaszi - Witamy na wykopie, typ wkleja link do swojego wpisu gdzie posługuje się st...

źródło: comment_C4GliXU3TRFShD8UIXyhfU4YHCuOLDI8.jpg

Pobierz
  • 20
@kulturalnymarksista: Od nigdy właśnie. Cytując pewnego użytkownika:

#!$%@?. trzyma taki sam odkąd tu zaglądam. a nie wiem czy za czasów wczesnych kuców nie był niższy, bo miałeś non stop znaleziska o #!$%@? ufoludkach, masonach i innych pierdołach. Antyszczepionkowcy byli w sile, globalne ocieplenie to wymysł lewaków do wyciągania hehe kasy, a wieże przewrócił rząd USA.

Nie wiem czy teraz jest lepiej, bo po głównej patrząc - chyba nie, ale #!$%@? kity
@Cheater: Akurat (wyjątkowo) rozumiesz dobrze definicję z wiki. Po prostu w literaturze są dwie wersje ad hominem (wywodzące się od Locke'a i Schopenhauera) — jedno użycie to synonim ex concessis, które jest w pewnym sensie w PL rzeczywiście lepiej ugruntowane, i do którego odnosi się wiki, a drugie to coraz bardziej upowszechniające się (m.in. ze względu na popularnosć tzw. schematów argumentacyjnych) użycie anglojęzyczne, gdzie ad hominem to jest właśnie coś
@saakaszi: takie pytanie ode mnie trochę obok tematu. Rejestrowanie domeny *.edu.pl nie jest nigdzie prawnie uregulowane tak jak z domenami *.gov.pl? Natknąłem się na serwisy, które dawały zniżki na oprogramowanie dla użytkowników z mailem z domeny edu, co w sumie może być nadużyciem. Już nawet #!$%@?ąc od tego, że takie treści znajdują się w domenie edu...