Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jak to jest? Czy może przesadzam...
Uprawiam seks z moją dziewczyną raz, max 2 razy na tydzień z jej inicjatywy.
Wiele razy prosiłem, że zależy mi na czymś więcej, niż tylko penis into cipka.
Mówiłem jej, że świetnie byłoby się tym po prostu bawić, być razem napalonym i po prostu dać z siebie więcej, zrobić nowych rzeczy, itp.
Po raz któryś mówiłem jej, że zrobię dla niej wszystko, co ona uważa że będzie ją kręciło choćby i to było wsadzanie mi dildo do dupy(żaden problem - warunek jest taki, żeby ją tą kręciło.). Mnie np. kręci wyciskanie pryszczy, ale ona mówi stanowcze nie, więc mam zakaz wyciskania jej pryszczy. Chciałem móc usłyszeć coś podobnego od niej, bo byłem przekonany, że tak to powinno działać gdy relacje są dobre. Oczywiście jak ktoś nie chce po prostu robić którejś z tych rzeczy to nic strasznego. Moja luba mówi kategorycznie nie analowi, połykaniu czy deepthroath, nie jest też fajną bycia na górze, więc seks w 90% przypadków wygląda tak samo. Jednak gdy wśród tych próśb są takie rzeczy jak dłuzsza gra wstępna, budowanie namiętnośc, etc to tak samo jej się zbytnio nie chce :(. Nie wiem co mam za bardzo zrobić. Mam wrażenie, że jestem niewysłuchiwany i boję się, że będzie jeszcze gorzej kiedy się wprowadzimy.
Boli mnie to, bo ja mam wrażenie, że jestem na jej każde zawołanie, a ona tylko na takie, które jej się chce.
Co Wy myślicie?
#inb4 nie ma na pewno żadnego bolca na boku}

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 4
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? życie seksualne, seks raz czy 2 razy na tydzień to #!$%@? jak abstytencja. waliłeś kiedyś konia raz na tydzień? no właśnie.

Chciałem móc usłyszeć coś podobnego od niej, bo byłem przekonany, że tak to powinno działać gdy relacje są dobre

to prawda, ale to nie oznacza że masz #!$%@?ą relację, tylko po prostu najwidoczniej locha nie ma do ciebie takiego pociągu jak ty do niej, stąd jest zamknięta na