Wpis z mikrobloga

Gram karierę Wolverhampton. Mam problem ze sprzedaniem niepotrzebnych graczy. Wysłałem ich na wypożyczenie żeby nie musieli grać w rezerwach bo nie mieścili się w składzie. Tam zanotowali świetne rundy, prezentują solidny, europejski poziom, wyceniani są na 30-40 mln. Wystawiłem ich na listę transferową i proponowałem klubom za 3/4 wartości jednak nie dostalem ani jednej propozycji. Macie pomysł jak sobie z tym poradzić? Zrozumiałbym gdybym oczekiwał nie wiadomo jakich kwot za jakichś łaków, ale to porządne grajki, a ja nie chce za nich dużo, a pomimo to nie ma żadnego zainteresowania i blokują mi tylko miejsce w składzie i fundusze które mógłbym przeznaczyć na inwestycje.
#fm19
  • 2
@sztywniutk0: Niestety silnik gierki nie zawsze pozwala na przyjemne wyczyszczenie składu, wartość zawodnika nie zawsze odzwierciedla za ile go możemy sprzedać - łatwo ją spompować rozgrywkami z lepszą reputacją, transferem, kontraktem, a to za ile go sprzedamy zależy od reputacji zawodnika, CA/PA czy widzimisie AI.
AI średnio sobie radzi z transferami, jeśli zawodnikowi został rok lub więcej kontraktu to po prostu proponuj klubom coraz to niższe kwoty, aż przy jakichś widełkach