Wpis z mikrobloga

@r00ti: wiesz coo, w ciągu 40 dni zrobiłem nią juz z 1,5k km i sobie chwalę nawet, chociaż wcześniej nigdy nie jeździłem na żadnym innym, więc nie mam porównania.
do 70-80 rozpędza się jak dzika, na prostych odcinkach te 125km trzyma, jak sie schowasz za owiewką to i kilka km/h więcej, vmax jaki udało mi się wykręcić to bodajże 138. Bez szału, ale zabić się można XD
do miasta idealna
@r00ti: na pierwsze moto polecam jak najbardziej ()
natomiast pojeździsz trochę to odczujesz ten brak mocy jednak. ja już teraz wiem, że pojeżdzę jeszcze 2 lata aż będę mógł zrobić kat. A i kupie sobie potem jakąś 500 czy 650, ale nie dla większego vmax, bo nie ma gdzie #!$%@?ć+nie popieram takiego szybkiego latania, ale żeby się to szybciej zbierało jednak, bo wyprzedzić jakieś
@Majkel94: sam się najpierw rozglądałem za cbr ale jak pojechałem obejrzeć erke z szerokim kołem z tyłu to od razu mnie urzekła + od znajomego znajomego, sprawdzone moto- mechanicznie igiełka, a kilka dni wcześniej zrobiłem z 250km jako plecak na moto i pojechaliśmy oglądać 2 cbr i były takie ulepy, że się tylko #!$%@? i woalałem wziąć na miejscu erkę. To nic, że dałem 2x więcej niż na początku planowałem XD
@m76859: trochę się cykam w ogole moto kupić (dużo filmików się naoglądałem :D) a z drugiej strony już 3-ci rok myśle, żeby spróbować właśnie kupic 125, jak się będę bał albo mi się nie spodoba to po prostu sprzedam
@m76859 oba fajne motorki :) nie mam porównania do Yamahy bo nie śmigalem, możliwe, że odczucia byłby lepsze. Aczkolwiek w hondzie jestem zdumiony jak płynnie chodzą biegi. Podoba mi się 6 "nadbieg" dzięki któremu mogę lecieć 100kmh nie palujac silnika.

I jak wyżej pisałeś brakuje tej mocy. Bo lecisz 85knh za gościem i masz dylemat czy wyprzedzać czy dać se spokój bo on zredukuje i tyle będzie z twojej jazdy lewym pasem
@r00ti: sam wciąz oglądam różne filmiki. Ale jak jedziesz z głową to to wygląda troche inaczej, starasz się ogarniać, patrzysz na światła auta przed autem za którym jedziesz, oczy masz dosłownie nawet w dupie. na filmikach często ludzie jeżdzą jak #!$%@? albo przesadzają z prędkością. Oczywiście nie masz wpływu na to, że ktoś Ci zajedzie drogę, ale w mieście jak przy 50km/h #!$%@? w kogoś a będziesz miał kask+całe kombi i
@m76859 nie uwierzysz xd full przelot jazda podobna do ciebie. Szybko się rozpędzam i utrzymuje 70-100 zależy od terenu/miejsca. 20km trasa 100-110kmh następnie miasto ok 20kn prędkość rzędu 40-70kmh. Moto dojeżdżam do pracy... I najlepsze.... Uwaga.., 2.5L xd a twój?
@Majkel94: ejj to mój chyba jeszcze mniej pali :D ostatnio jak zalałem za 49,95 to zresetowałem trasę na liczniku i nim znowu mi się rezerwa zaczęła palić to 465km zrobiłem xD a katuję go jak #!$%@?, biegi zmieniam praktycznie na odcinie już itd.
który rocznik?
@m76859 no, szkoda, że japonce nie wymyślili aut o podobnym spalaniu hehe. Mój 2006. Na gazniku. Na takim mi zależało, bo naczytalen sie, że jak wtrysk padnie to może to troszkę kosztować. A szukałem motorka którego kupię i wloze max 50zl i pojedzie tdalej. Heh

Ogólnie gdyby nie te lusterka co w nich tylko swoje ręce praktycznie widzę i ta mała szybka gdzie muszę się kłaść na baku żeby nie czuć oporu
@m76859 Wrocław. =( trochu jak na jazdę 100knh przez 250km nas dzieli xd. A wskaźnik poziomu paliwa dobrze ci pokazuje? Mój np jak spadnie do mega rezerwa wg niego "Bak pusty" to mam jeszcze jakieś połowę baku. Nie mam pojęcia gdzie szukać przyczyny.
@Majkel94: pokazuje okej. ja ogólnie mam elektroniczny prędkościomierz i wskaźnik poziomu paliwa<6 stopniowa skala> gdzie jak zacznie migać ostatnia kreska to jeszcze można zrobić z 70km.
oj ja się niestety nie znam na tym, dołącz na fb do grupki cbr125r i tam użyj lupki lub spytaj, może ktoś coś pomoże :)

i faktycznie daleko troszkę, szkoda ;p