Wpis z mikrobloga

@Trujkont: kurde, drogo, w UK w outletach stacjonarnych za 30funtow sie kupuje swift runy czy tubulary, ps. kup coś na boost'cie, sa wygodniejsze, a te materiały swoja drogą się dziurawią często, miej na uwadze ( ͡° ͜ʖ ͡°) a z tych 3 to swift chyba
edit: moze obczaj tez cały biały Adidas Sobakov.
@Trujkont: Wszystkie 3 pary się szybko rozlecą i nie będą jakieś super wygodne. Do 300zł powinieneś znaleźć na spokojnie jakieś Pureboosty / Pod-3 / NMD, może nawet z primeknitem (ale wtedy gorsze kolorystyki). Jak masz więcej czasu to poszperaj, zobacz https://www.mandmdirect.pl/ lub tak jak kolega wyżej podesłał - outlet adidasa ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

edit: zobacz też EQT (zarówno te z boostem [93/17] jak i ADV) -
@Trujkont: mam xprl. Mają ponad rok, są całkiem spoko, jeden but trochę zaczął się przecierać.
Jeśli na promocji znajdziesz jakieś purebusty czy nmd to lepiej je wziąć.
Z tych 3 które pokazałeś xprl mają najlepszy kształt. Reszta wygląda paskudnie na nodze.
@Trujkont Kupiłem ostatnio Swift Runy, są nawet spoko, z tych co podałeś na pewno najlepsze. Ale to tak więcej niż 250 nie opłaca się dawać.
Te co podaje @smutny_ja pewnie będą wygodniejsze, ale moim zdaniem wszystkie mniej lub bardziej brzydkie xD nie wiem czy tylko ja tak mam, z nich to Pure Boosty są tylko spoko i jak chcesz wydawać 300 zł to lepiej na nie zapoluj, sam bym kupił ale akurat