Wpis z mikrobloga

Z fanpage'a Fundacja Pro - Prawo do życia

Rozwalił mnie argument o tym, że jak będzie większe przyzwolenie na seks, to będzie więcej aborcji - logiczne, nie? XD Czy pro świry nie słyszały o antykoncepcji? Czy myślą, że jak oni nie używają bo bozia zakazała, to inni też nie? :DDD Sporo ludzi w razie wpadki nie chce się przyznać do własnej głupoty i tego, że uprawiali seks bez zabezpieczenia, bo przecież można szybko wyjąć i nic się nie stanie, więc opowiadają rodzinie i znajomym bajki o pękniętych gumkach i tabletkach anty, które nie zadziałały. Może takim ludziom nie mieści się w głowie, że są ludzie odpowiedzialni, którzy naprawdę nigdy nie uprawiają seksu bez zabezpieczenia, jeśli nie chcą mieć dzieci xD

#bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #lgbt #aborcja
Pobierz whiteglove - Z fanpage'a Fundacja Pro - Prawo do życia

Rozwalił mnie argument o tym,...
źródło: comment_4bpx6XK5ZOIL4cnx2fzCzz5jMBqUK3rl.jpg
  • 47
@whiteglove Skończyłas chociaż podstawowke? Bo chyba nie dajesz sobie rady z podstawą prawdopodobieństwa - Więcej seksu = więcej sytuacji z niechcianą ciążą

Rozumiem że teraz coś takiego jak aborcja nie istnieje go przecież każdy na świecie zna antykoncepcja c'nie? :DDdddddd

A nie sorry #!$%@?ło mi się w niechciane ciążę zachodzą tylko katolicy którym bozia zabrania kondona hehe XD
@pyroxar: filmik który linkujesz skupia się na tym, że im niższy wiek rozpoczęcia współżycia tym większe ryzyko w wielu kwestiach, np wczesnej ciąży czy chorób wenerycznych. Cieszę się, że go wrzuciłeś bo to jeden z lepszych argumentów za edukacją seksualną.