Wpis z mikrobloga

Z fanpage'a Fundacja Pro - Prawo do życia

Rozwalił mnie argument o tym, że jak będzie większe przyzwolenie na s--s, to będzie więcej aborcji - logiczne, nie? XD Czy pro świry nie słyszały o antykoncepcji? Czy myślą, że jak oni nie używają bo bozia zakazała, to inni też nie? :DDD Sporo ludzi w razie wpadki nie chce się przyznać do własnej głupoty i tego, że uprawiali s--s bez zabezpieczenia, bo przecież można szybko wyjąć i nic się nie stanie, więc opowiadają rodzinie i znajomym bajki o pękniętych gumkach i tabletkach anty, które nie zadziałały. Może takim ludziom nie mieści się w głowie, że są ludzie odpowiedzialni, którzy naprawdę nigdy nie uprawiają seksu bez zabezpieczenia, jeśli nie chcą mieć dzieci xD

#bekazkatoli #bekazprawakow #4konserwy #neuropa #lgbt #aborcja
whiteglove - Z fanpage'a Fundacja Pro - Prawo do życia

Rozwalił mnie argument o tym,...

źródło: comment_4bpx6XK5ZOIL4cnx2fzCzz5jMBqUK3rl.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szanowny @rybsonk, po pierwsze dukacja seksualna to powinna być w domu a nie w szkole. Po drugie ta twoja "edukacja seksualna" to promotorzy lgbtqwerty i "nietradycyjnych modeli i związków", przeczytaj sobie cele WHO.
  • Odpowiedz
Szanowna @whiteglove: kompletnie nie trafiłaś bo cegła to składowa, płód to forma istoty ludzkiej, potem jest niemowlę, małe dziecko, dziecko, nastolatek, dorosły, strzec. Jeśli dom jest mały a po remoncie duży to wciąż jest to dom.
  • Odpowiedz
dukacja seksualna to powinna być w domu a nie w szkole.


@pyroxar: pewnie powinna, ale 90% rodziców nie chce lub nie umie porządnie edukować swoich dzieci.

Po drugie ta twoja "edukacja seksualna" to promotorzy lgbtqwerty i "nietradycyjnych modeli i związków", przeczytaj sobie cele WHO


@pyroxar: samym określeniem organizacji lgbt już zdradzasz negatywny stosunek do nich, poza tym co znaczy "promotorzy"? Uważasz, że orientację seksualną można komuś wpoić? Cele
  • Odpowiedz
  • 4
@pyroxar okej, możesz mówić że zapłodniona komórka to niemowlę, możesz mówić że cebulka to kwiat, możesz generalnie mówić co chcesz, ale płód to płód.
  • Odpowiedz
Szanowna @whiteglove, jak ty nic nie rozumiesz. Metafizyka to co innego niż świat materialny. Ja mówię o istocie ludzkiej, nie ważne w jakiej formie, nawet po urodzeniu. Życie każdego z nas zaczyna się wraz z poczęciem i kończy naturalna śmiercią, przechodzimy przez różne etapy, ale mówienie, że ten etap to jeszcze nie istota ludzka to po prostu bzdura.
  • Odpowiedz
  • 5
@pyroxar już daruj sobie pisanie "szanowna/szanowny", nic mnie bardziej nie rozwala niż pseudointelektualizm niektórych wykopków xD

Jak mówiłam - nazywaj to jak chcesz, możesz mówić na słońce księżyc, nikt ci nie zabroni, ale płód jest płodem, tak się to nazywa. Jak rozumiem ta gadka służy temu, żeby przedstawić aborcję jako mord na ludzkości ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Szanowna @whiteglove, nie ma to nic wspólnego z intelektualizmem. Jesteś moją przeciwniczką, i póki trwa walka walczymy ze sobą, ale szacunek musi być także dla przeciwnika, tak mówi duch naszej chrześcijańskiej cywilizacji.

Aborcja to zabijanie nienarodzonej istoty ludzkie, cieszę się, że sama do tego doszłaś.

Pół płodem, dorosła osoba dorosłą osobą, ale to nie zmienia faktu, że to i to jest istotą ludzką. Czego nie rozumiesz?
Ty przykładasz większą wagę
  • Odpowiedz
  • 5
@pyroxar "walka" XDDD o dyskusji intelektualista nie słyszał xD

Istota sprawy jest taka, że aborcja była, jest i będzie i w cywilizowanym świecie kobieta powinna mieć pełne prawo do decydowania o sobie i usunięcia ciąży do określonego momentu. Jak kobieta nie chce mieć dziecka to nie będzie go miała. Zakazując aborcji skazujemy na śmierć kobiety, które usuwają ciąże za pomocą różnych niebezpiecznych metod. A te, które na to stać, jadą za
  • Odpowiedz
rozwalanie tradycji w imię po(d)stepu poprzez propagowanie innych model rodzin i związków [to nie jest cytat] .


@pyroxar: zdaję sobie sprawę, że to nie cytat lecz twoja bardzo kreatywna interpretacja. Nie masz zresztą do niej żadnych podstaw, więc nie będę nawet się do tego odnosił.

(pomijam już, że mylisz informowanie z "propagowaniem")
  • Odpowiedz
Szanowna @whiteglove, a to co teraz robimy to nie jest walka? Walka może być tylko na pięści? Znowu nie rozumiesz, i jeszcze dostajesz plusy. Dramat.

Zabijanie nienarodzonych istoty ludzkich jest charakterystyczne dla czasów barbarzyńskich (zdarzało rozcinanie łon matek mieczem w czasie wojny) co było słusznie potępianie przez, chociaż, Biblię (aby właśnie wynieść życie ludzkie na wyższy poziom) i nie można było stosować żadnych wywarów itp. Zabijanie swoich potomków jest częste
  • Odpowiedz
Szanowny @rybsonk, jak się w to wczytać (przejrzałem kilka stron wytycznych) to mają bardzo ogólne definicje a to jest bardzo niebezpieczne (może to jakiś defekt umysłu ścisłego, ale z doświadczenia wiem, że im ktoś ogólniej mówi tym bardziej nie można mu ufać, tak robi tylko hochsztapler.) Poza tym na początku jest miło, ale przemycają tam takie smaczki jak: "Stworzenie społecznego klimatu tolerancji, 1. otwartości i szacunku w odniesieniu do seksualności,
  • Odpowiedz
Szanowna @whiteglove, jesteś niemożliwa. Dobrze skończmy. Jak znam życie to pewnie jeszcze Windows lub MacOS używasz i nie widzisz w tym nic złego. To znaczy, że nie widzisz tego co istotne, a jedynie to co pokazane. Szkoda ciebie.
  • Odpowiedz
Czyli będą chcieli uczyć tolerancji i akceptacji nierozsądnych stylów życia, no super


@pyroxar: co rozumiesz poprzez "nierozsądne" style życia? Czy chodzi o takie które nie odpowiadają tobie?

Poza tym w jaki sposób tobie szkodzi ktoś, kto jest "nierozsądnym" gejem i żyje w związku ze swoim
  • Odpowiedz