Wpis z mikrobloga

Help!
Doświadczyłem (i chyba dalej doświadczam) dość niemiłej sytuacji; Od paru miesięcy leczę się na #depresja przy pomocy Fluoksetyny, jeszcze wcześniej miałem przypisane Tritico na sen (ale z powodu problemów z tym lekiem psychiatra zaniechał przypisywania mi go)
Wczoraj (bodajże) przyjąłem pierwszą dawkę Seronilu bez Tritico, jak zwykle rano o tej samej godzinie.

Parę godzin później zaczęły się dziać dziwne rzeczy, zacząłem mieć lekkie mdłości i zawroty głowy, myślałem że to wina mojej "diety" bogatej w cukier, potem pomyślałem że może to być jednak wina jednego z leków, zacznie potem zaczęło się coś co mógłbym porównać do tripu na 1P, tylko bez rozszerzonych źrenic i wizuali, trochę taki filozoficzny trip, oprócz tego mięśnie mi trochę się rozluźniły, ten teges też się nieco poprawił, jeśli wiecie o co chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Większość efektów teraz minęła (chyba) zostały tylko nudności i suchość w ustach lekka, mięśnie też są zrelaksowane, trochę brzuch pobolewa i nie mogę zasnąć.

I teraz pytanie: dziś znowu mam przyjąć tabletkę, trochę się tego boje zrobić, że znów będzie tak samo albo gorzej :v

Miał ktoś kiedyś taką sytuację? Nie wiem co zrobić, spróbować zwymiotować?

#ssri #narkotyki #narkotykizawszespoko #lsd
  • 5