Wpis z mikrobloga

#slub #wesele #wroclaw #chwalesie #zwiazki #bizuteria #jubilerstwo #niebieskiepaski #rozowepaski

Moje drogie miraski i mirabelki. Pijcie ze mna kompot!
Juz jutro zmieniam stan cywilny. Teraz bede szanownym mezem :)
Wszystko prawie gotowe, teraz tylko pojechac jutro rano na miejsce, dopilnowac dekoracji i bawic sie do bialego rana ! :)
Impreza plenerowa, slub cywilny na miejscu, wiec nie trzeba bedzie jezdzic w te i we wte.
Jedzonko bedzie pyszne, wodeczka zimna a DJ bedzie gral najlepsza muzyke do tanca czyli rock, pop i disko lat 80-90 :) (disco-polo i polskie kawalki wesle sa zakazane)
Przy okazji mamy z moim rozowympaskiem podobne pasje i zainteresowania wiec mamy obraczki, ktore sa naszym oczkiem w glowie #stargate :)

Do dobaczenia w gronie szczesliwcow z GPS na palcu :)
ugluck - #slub #wesele #wroclaw #chwalesie #zwiazki #bizuteria #jubilerstwo #niebiesk...

źródło: comment_fBpLTiJXVm0YzHfExoHA5pb7CsXkIxYI.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@bryndzus: no jak ktorys odcinek z kolei byl na zasadzie 'nie macie jak uciec, wiec ktorys z glownych bohaterow zginie, no bo nie ma innej opcji... a, nie - zartowalismy! Wszyscy przezyja', to mi sie odechcialo. Widac, ze to taka bajeczka dla dzieci byla
  • Odpowiedz
@ugluck: gratuluje i cieszę się że trafiłeś na osobę która również lubi to co Ty. możecie wspólnie się razem cieszyć z czegoś. Znaleźć taką osobę jest bardzo trudno. Oczywiście wspólne zainteresowania można wykształcić będąc razem, ale mało jest takich kobiet niestety, z takim otwartym podejściej do związku z innym człowiekiem. bardziej roszczeniowe.

Tak zapytam, w jakim wieku się poznaliście i ile byliście razem zanim się hajtneliście ?
  • Odpowiedz
@r5678: zadajesz strasznie trudne pytania facetowi... daty i czasy.. :)
Poznalismy sie gdy ja mialem 31 ona 24. Slub po 7 latach zwiazku.

I dzieki za mile slowa :)
  • Odpowiedz
@ugluck: Twój post wlał we mnie trochę nadziei, że po 30 tce też jeszcze jest szansa aby być szczęśliwym i to znaleźć jeszcze unikalną osobę że lubicie oboje sg-1.
  • Odpowiedz
@r5678: SG1samo w sobie to pikus :)
najwiekszym szczesciem dla mnie jest wspolne spedzanie niedziel:
tv w ktorym leci albo HP, albo SG1, albo StarWars
a my we dwojke na kanapie, dwa lapsiki spiete kabelkiem i Homm3 przez 11h :)
taka sesyjka w hirolsow jest najcudniejsza rzecza na swiecie :)
  • Odpowiedz