Wpis z mikrobloga

@wnukgorala: ehh Libia to był piękny kraj. Mieszkałem tam w latach 96-03 w Zliten. Moi rodzice byli też w latach 80' w Zliten. Ale służba zdrowia więc nie ta branża. Powodzenia w poszukiwaniach!
  • Odpowiedz
@wnukgorala: mój wujek, z dalszej rodziny, góral, robił tam ale jako kierowca. Nie wiem, czy miał jakieś zdj., ani nawet jak w tamtych latach wyglądał. O szczegóły nie dopytam, bo i on i żona zmarli. Ale jakbyś miał więcej zdj., a najlepiej nazwisk, to może gdzieś by się napatoczył.
  • Odpowiedz
@wnukgorala: nie pękać, szukać. Kiedyś poznałem dziewczynę, po kilku miechach związku wyszła rozmowa Mój stary pracował w Niemczech... mój też... montował windy ...mój też. Spytajmy się... No i oczywiście wyszło, że 35 lat temu nasi starzy pracowali razem przez rok w RFN na budowie i mieszkali w tym samym pokoju.
  • Odpowiedz
  • 2
@wnukgorala no stary prawie sie udalo, mam w rodzinie wujka ktory w Libii wtedy pracowal, nawet goral choc obecnie w krk mieszka, ale nie ma go niestety na zdj :/ a juz myslalem ze moze sie udac
  • Odpowiedz
  • 6
@wnukgorala wez to wrzuc z tym zapytaniem na spottet np. nowy targ czy nowy sacz czy limanowa czy gorlice, to Cie nic nie kosztuje a bardzo zwiekszysz szanse
  • Odpowiedz