Wpis z mikrobloga

Czesc Mirki, mój dziadek ( Marian na zdjęciu stoi z prawej ) poszukuje osób z ekipy z którymi pracował w Libii na kontrakcie budowlanym z firmy Budimex, zdjęcie zrobione około roku 1988. Może ktoś poznaje swojego Ojca, Dziadka ?
Wspominał, że wszyscy to Górale.
#starezdjecia #emigracja #wykopefekt #niebieskiepaski
Pobierz w.....a - Czesc Mirki, mój dziadek ( Marian na zdjęciu stoi z prawej ) poszukuje osób...
źródło: comment_M8I7shQ3KqDICgIrV5eh5LOtAOc44nQW.jpg
  • 75
@wnukgorala: fajna akcja, dziadek mojej dziołchy w podobny sposób szukał kolegów z kontraktu w Etiopii, niestety bez skutku bo ponoć wszyscy umarli (dziadek rocznik 46).
@wnukgorala: mój ojciec w tym czasie pracował w Libii w tym czasie, ale nie utrzymuję z nim kontaktów, więc nijak Ci nie pomogę, ale z tego co pamiętam to zajmował się pracą biurowo/administracyjną koło Darny. Z mamą dołączyliśmy do niego jakoś w 88-89 i jako berbeć miałem tam jedną koleżankę, Zuzę.
@wnukgorale: zabawne, poznałem kiedyś gościa z Katowic który twierdził ze byl na kontrakcie w Liblii właśnie z budimeksu jako operator koparki. Czas powinien się zgadzac, mówił o końcówce lat 80.
@wnukgorala: kurde kilka miesięcy temu ktoś mi mówił o tym, że był w Libii i coś budował, chyba w pracy rozmawiałem z jakimś pasażerem i mi to opowiadał, ale staram sobie przypomnieć kto to mówił :d
@wnukgorala: Witam. Mój ŚP Ojciec * Jerzy Heliniak, był na kontrakcie w Libii w 1980 roku. Nie znam nazwy firmy dla której pracował, i jak długo. WIem tyle że było to na początku roku 1980. Ojciec z zawodu murarz. Posiadam jeszcze kilka innych zdjęć z okolic wodospadu Derna, z innymi Polakami. Na zdjęciu które udostępniłeś być może znajduje się ta sama osoba z którą pracował mój Ojciec. Mycka, wąs, oczy, niski
Pobierz kuba-heliniak - @wnukgorala: Witam. Mój ŚP Ojciec * Jerzy Heliniak, był na kontrakcie...
źródło: papi i kolega 2