Wpis z mikrobloga

wódka, chlanie i #!$%@? muzyka, której nikt osobiście nie lubi, ale oczekuje, że taka musi być, bo wesele!


@ChochlikLucek: Nie musi, myśmy zrobili imprezę bez nawet jednej typowo weselnej piosenki i ani jednego kawałka disco polo, i żadnych wiejskich obrzędów. Ludzie się bawili do 3 rano, muza podeszła chyba prawie wszystkim, pod koniec, jak zostali najtwardsi zawodnicy, to już leciały rzeczy typu Iron Maiden i Doorsi. W końcu to moje wesele
@stanley___: a ja nie wyraziłem swojej opinii co lepsze xD Ja jestem fanem umiarkowanej patologii, więc nie wyobrażam sobie imprezy bez wódy, ja to nawet mogę nie pić, ale jak wszyscy by tak sztywno siedzieli to #!$%@? nie impreza, idź se do filharmonii a nie na wesele
@stanley___: Wódka na weselach jest nadal obecna, ale każdy pije wg uznania zarówno jeśli chodzi o rodzaj alkoholu jak i ilość. Dużo zależy od ludzi, dlatego nie powiem Ci, że ludzie się nie upijają, ale generalnie jest taka zasada, że młodsze pokolenia piją już ostrożniej, a na pewno nie do odcinki. Sam mam wesele w przyszłym roku i menedżer sali (mój znajomy zresztą) powiedział, że wódki już nie kupuje się tyle
@demagog: nie mówię że tylko tutaj się pije, po prostu wątpię czy nie picie jest aż tak piętnowane, zwłaszcza wśród młodzieży także za granicą. Bo u nas to standard że nie pijesz=#!$%@?
@Mnichuy W styczniu byłem u dziadka z ciastem. Opowiadał mi jaki to nowy ksiądz zły bo na kolędzie odmówił alkoholu - nie tak jak ten poprzedni, w porządku. "A co to? Ciota? Każdy pije!"...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@stanley___: ja zawsze do oporu, na weselu najlepiej wchodzi. Dodatkowo na niektórych weselach jest tzw. wiejski stół, gdzie oprócz pysznych naturalnych wędlin, kiełbas są bimberki. Gdy bimber trafi się idealny to nawet potrafi sprawić, że po imprezie jesteśmy żywi, dzięki czemu na poprawiny możemy iść z bardzo dobrym humorem i powtórzyć zabawę. Fakt bimberek potrafi też ściąć z nóg dlatego trzeba zagryzc wedlinką zrobioną przez stryja i dużo potańczyć. Ogólnie naszych