Wpis z mikrobloga

@stanley___: ja na wesele 30 osob wzialem 48 0.5l butelek, zeszlo 24 (2 pelne zgrzewki mam do tej pory w piwnicy) z czego 15 rozdaliśmy. Wychodzi ze goscie wypili 9 butelek ~ 4,5l wódki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że nie na jednej domówce schodzi więcej.
  • Odpowiedz
@ChochlikLucek: Przecież muzyke wybierają młodzi, skoro masz kumpla który słucha gównianej muzyki to co sie dziwisz, że na jego weselu leci g------a muzyka? Jak ktoś lubi disko z pola to co ma puszczać na swojej imprezie?
  • Odpowiedz
@stanley___ jak wyżej:
Jest dalej w---a w dużych ilościach.

Jeden ze starszych mówił mi: "dawniej to były p------e wesela, jak nie wpadłeś pod stol i ktoś komuś w ryj nie dał, to było dziwnie. Teraz jest wszystko z kulturka, wódeczka zmrożona, ludzie piją drinki, wesele staje się balem a nie chlaniem jak na zawodach"
  • Odpowiedz
@stanley___: a co ci to przeszkadza, winko do posiłku lol xd zrób sobie swoje bez alko jak chcesz ¯_(ツ)_/¯ byłam ostatnio na kilku i nikt się nie chlał bez opamiętania
Wgl to 2/10 bo odpisałam
  • Odpowiedz
@stanley___ Rok temu miałem 9 wesel znajomych. Dwa lata temu 6 a w tym 3. Sporo wódki i alkoholu ogółem było na każdym ale na zasnym nie widziałem nikogo zalanego w trupa, rzygajacego albo awanturującego się. Chyba polacy uczą się pić xD
  • Odpowiedz
@Chyzwarr: w moim domu się nie pija alko dlatego też nie byłem z nim zaznajomiony.
Powinieneś napisać: "to fajnie miałeś w szkole xD"
Bądź na wszelkich uroczystościach rodzinnych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___:
Oczywiście że jest w---a i nie ma szans żeby miało jej zabraknąć w najbliższej przyszłości. Ale spoko jest że nie widać już praktycznie ludzi którzy wypili za dużo. Można powiedzieć że kultura picia wzrosła.
  • Odpowiedz