Wpis z mikrobloga

@Mnichuy: No ale ciągle wyciąganie sytuacji z Twojego środowiska i nakładanie tego na cały kraj jest po prostu nieuczciwe. Ja z takim irytującym pijaństwem nie spotkałem się już dobrych parę lat, a bardachę na ostatnim weselu na jakim byłem robili naćpani goście, nie pijani.
  • Odpowiedz
jak w tym kraju alkoholików ma nie być wódki?


@Himre: może ja mam jakiś dziwny światopogląd, ale wytłumacz mi, jak może człowiekowi przeszkadzać imprezka z alkoholem, rodziną, znajomymi, muzą i żarciem?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: stary nie wytrzymasz bez alko. Jakieś #!$%@? zabawy, wodzirej, wszyscy sztywni jak kij w dupie, tańczyć ludzie nie tańczą, jakiś góral zaczyna sypać kawałami (żenada w hoooj) oczepiny co jest wg jakimś z dupy wyciągniętym zwyczajem. Ja bym nie poszedł na takie wesele
  • Odpowiedz
@Chyzwarr: przecież każdy ocenie tak jak go to dotyczy. #!$%@? jeżdżą w moim mieście? #!$%@? Janusze niszczą ten kraj!
Okradli mi portfel? #!$%@? złodzieje żyją w tym kraju! To standardowa generalizacja
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@stanley___: na moim weselu było 15 osób, mieliśmy dwie flaszki, żeby mogli sobie wypić za młodą parę i poza tym było wino, ogólnie wszyscy dobrze się bawili do rana, tylko koks drogo wychodzi :/
  • Odpowiedz
@nxxxk: Na żadnym weselu na którym byłem nikt się nie schlał, żeby zasnąć albo zrobić awanturę albo coś odwalać. Wszystko kulturka


@levusek1992: Ja na ostatnim weselu trzymałem fason do samego końca i następnego dnia sobie uświadomiłem, że nie wiem jakim #!$%@? cudem to było możliwe... Takiego kaca to ja w życiu nie miałem, jeszcze w poniedziałek mnie trzymało xD
  • Odpowiedz