Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@bacaa90: Ja uważam, że nie, po prostu trochę przyjebów się przyłączyło. Po prostu zwróciłem uwagę, że druga strona robi dokładnie to samo co konserwy. Marsze lgbt są mi mocno obojętne, więc nie włączam się w te polityczne/światopoglądowe wojenki.
@bacaa90: i nawet w wersji drukowanej Gazety Wyborczej pojawiło się info, że w Warszawie "będą maszerować naziści (lub faszyści)" nie dysponuję obecnie zdjęciem jedynki, ale zdarzenie to miało miejsce.

Wracając do parad LGBT. Może w Polsce stanowi to jakiś promil, jednak w innych częściach globu, te freaki są dosyć liczną grupą. Nie zdziwiłabym się, gdyby w przyszłości zakazywano im się afiszować, by nie robiło to złej renomy tym kolorowym, pięknym paradom
@Bubbo:
Dokładnie. Marsz Niepodległości nie jest marszem faszystów. Dlaczego? Ano dlatego, że ilość osób jawnie odwołujących się do ideologii totalitarnych, faszystowskich czy to nazistowskich, był statystycznie nieistotny w porównaniu do ogółu - ludzi, którzy chcieli zamanifestować swoje przywiązanie do kraju, w którym przyszło im żyć. I z tego samego powodu nieuprawnione jest twierdzenie, że marsze równości są "marszami dewiantów". Ilość obnażonych osób biorących w nich udział jest statystycznie nieistotna w stosunku
Ale tego nie wiesz. Żeby Twoje twierdzenie miało rację bytu, musiałbyś je podeprzeć twardymi danymi statystycznymi.


@bacaa90: nie posiadam statystyk. Na początek polecam przejrzeć galerię z "Gay Pride" w serwisach ze zdjęciami stockowymi. Będziesz mieć przegląd i wgląd mniej więcej na całość osób maszerujących.
@M1r14mSh4d3: ale to ciągle za mało. Rozumiem pokusę do wyrabiania sobie opinii o rzeczywistości na podstawie fragmentarycznych jej opisów, szczególnie jeśli te wpisują się w światopogląd komentującego. To jest bardzo, bardzo kuszące. Mam poglądy lewicowe i widzę Szturmowców na MN? MN = marsz faszystów. Czy tak to działa? Ano nie. To jest droga donikąd. Albo masz twarde dane na poparcie swojej (jak najbardziej zasadnej z naukowego punktu widzenia) hipotezy albo ich
@bacaa90: niezbyt szczęśliwy przykład. Zagraniczni faszyści nie dołączają się do marszu, są zapraszani przez organizatorów. Faszystowskie są hasła i symbole, nieudolnie maskowane.
ONR chętnie hajluje gdy nikt nie patrzy.
@wegetacja: @bacaa90: @qweasdzxc: nie chce mi się nawet mu tłumaczyć ze Niemcy generalnie mają hmmmm dziwne podejście do nagości i erotyki a tak się ciekawie składa ze przytoczone przez niego parady były w Kolonii i Berlinie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@M1r14mSh4d3: przecież to jest prosty efekt psychologiczny, coś co się wyróżnia z tłumu jest prostsze do zauważenia przez człowieka. Fotograf cyka więcej zdjęć takim ludziom, a Ty później masz wrażenie, że to stanowi połowę marszu. Oczywiście pomijając fakt, że zagraniczne gay pride są bardziej muzyczno, taneczno festiwalowe niż polskie marsze równości, przez co ludzie są bardziej pobrzebierani niż u nas.

Anyway podobny efekt występuje w momencie, kiedy przeczytasz dziesiątki nagłówków o