Wpis z mikrobloga

@InspektorDupa:

Margines dewiantów i innych skrajnych ludzi na marszach równości - nie wszyscy tacy są To margines tylko!

Margines faszystów i innych skrajnych prawicowo zjebów na marszu niepodległości - MARSZ NAZISTÓW! KAZDY W TYM MARSZU TO
  • Odpowiedz
Czy prawackie biuro propagandy wrzuciło kiedyś zdjęcie "normalnych" (w prawackim rozumieniu) ludzi z tego marszu?


@black-wolf: nie wiem, zapytaj "prawackiego biura popagandy".

Jestem w lekkim szoku w sumie, że chciało Ci się siedzieć i wyszukiwać zdjęcia rozebranych gejów, żeby zebrać to w tego
  • Odpowiedz
@technojezus: wskaż mi jedno słowo w tym wątku, w którym czegokolwiek bronię, ok? xD
naucz się też czytać, marsz niepodległości jest wydarzeniem stworzonym przez nazioli i później przejętym przez bardziej medialną prawicę, jednak sama idea i powstanie tego eventu to zasługa skrajnie prawicowego kibolstwa.
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: wypisuję się z dyskusji bo co? bo nie wiesz, że marsz niepodległości jako taki został stworzony przez neonazistów, faszystów i pseudo-patriotów z Warszawy? a dopiero po kilku latach stał się tym, czym jest dzisiaj? nie zmieniono nawet nazwy, czyli obecni organizatorzy wcale nie odcinają się od spuścizny swoich dużo bardziej radykalnych poprzedników, czyż nie?
jeśli masz 35 lat, to wypada Ci tylko współczuć.
  • Odpowiedz
@technojezus:

Pięknie podówjne standardy lewicy.


Tutaj wychodzą właśnie podwójne standardy konserwatywnej prawicy:
- ból dupy i narzekanie gdy z marsz niepodleglości ktos nazywa marszem nazistów na podstawie tego ze jakies osoby mialy nazistowskie transparenty albo naszywki
  • Odpowiedz