Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@M1r14mSh4d3: #!$%@?ąc od tego, że chociażby na zdjęciu miniaturce. Widać że do dwóch osób przebranych na pierwszym planie, stoi całą masą zwyczajnie wyglądających ludzi w tle
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: to może od początku, marsz niepodległości został stworzony przez nie mogących się zdecydować między naziolstwem a faszyzmem kiboli Legii. to był taki czas, że jeszcze modnie było być naziolem, ale nieprzychylność opinii publicznej nakazała przemianować się na "patriotów". na pierwszych marszach pojawiało się zresztą niewielu ludzi, ponieważ były one powszechnie kojarzone właśnie ze zlotem skrajnej prawicy kibolskiej. jawni naziole bili się na ulicach z blokującymi lewakami, poza okiem kamer
  • Odpowiedz
nie chce mi się nawet mu tłumaczyć ze Niemcy generalnie mają hmmmm dziwne podejście do nagości i erotyki a tak się ciekawie składa ze przytoczone przez niego parady były w Kolonii i Berlinie xd

@cu0_: panie nieuważny, są inne miasta, ale już nie pasuje pod Twoją wypowiedź, prawda?
  • Odpowiedz
tyle tych zdjęć i filmów się naoglądałeś że wierząc prawakom już chyba jesteś homo, przez całą tą indoktrynację która w ciebie wniknęła


@diogene: jeszcze jak! ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3:
Też kiedyś się trochę zainteresowałem tematem i postanowiłem o tym porozmawiać z @prawa_reka_sorosa - jednym z ludzi, którzy zawzięcie twierdzili, że takie rzeczy się nie zdarzają i to jest cherry picking. Ostatecznie stanęło na tym, że to nieprawda i dodał mnie na czarną listę na której się znajduję do dziś. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Też kiedyś się trochę zainteresowałem tematem i postanowiłem o tym porozmawiać z @prawa_reka_sorosa - jednym z ludzi, którzy zawzięcie twierdzili, że takie rzeczy się nie zdarzają i to jest cherry picking. Ostatecznie stanęło na tym, że to nieprawda i dodał mnie na czarną listę na której się znajduję do dziś. ¯_(ツ)

@Flypho: dokładnie tak, właśnie po to jest m.in. mój wpis, bo tacy ludzie, jak artpop, prawarekasorosa,
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: Czy prawackie biuro propagandy wrzuciło kiedyś zdjęcie "normalnych" (w prawackim rozumieniu) ludzi z tego marszu? To jest jakiś prawacki fetysz, że zawsze szukają tych ludzi w lateksach i innych roznegliżowanych strojach?
  • Odpowiedz
@M1r14mSh4d3: Jestem w lekkim szoku w sumie, że chciało Ci się siedzieć i wyszukiwać zdjęcia rozebranych gejów, żeby zebrać to w tego posta, zwłaszcza, że wydaje mi się (choć mam pewne wątpliwości po tym co zobaczyłem), nie jesteś fanem związków jednopłciowych i facetów w obcisłym.

Gdzieś mi też gryzie się ekstrapolacja sytuacji Niemiec i Stanów - gdzie sytuacja kulturowa i prawna osób LGBT jest bardzo bardzo inna niż w Polsce
  • Odpowiedz
Jaki to odsetek osób? Pomijam już fakt, że ty tam wstawiasz bpm zdjęcia osób które po prostu mieli fancy sukienkę czy nie mieli koszulki i mieli na ciele namalowaną teczę xD


@vind: To tacy jak Ty jak i twoi tęczowi koledzy i inni na lewo mówią, że np. marsz niepodległosci to marsz rasistów i faszystów bo uwaga MAŁY ODSETEK LUDZI , margines, kilkaset ludzi w tym marszu to naziole ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz