Wpis z mikrobloga

@SnoobDuog: Taniej w testerach tylko pewnie. Tutaj jednak przelicznik ja osobiście inaczej bym rozpatrywał. W produkcie płaci się za flakon więc osoba od flakonu za ml powinna płacić więcej. Korek z kryształami Svarowskiego i pozłacane obicia. Do tego jeszcze pudełko. Za to się niestety płaci ekstra.
Robiłem kiedyś takie podliczenia w Fetish. jak miałem brać flakon.
@SnoobDuog: Miałeś w rękach te nowe dekanty 2ml szkło od Decant? Ja myślałem aby takie droższe rozlewać do tego ale jednak wolałbym zebrać osiem osób po 5ml i reszta ja. Przy tak niskim rozlewaniu można nie uzbierać osób.

No widzisz, a ja jednak chciałbym flakon ( ͡° ͜ʖ ͡°) Znając życie też będziesz chciał flakon i jeszcze ktoś z chęcią się dołączy do rozbiórki ale weźmie tylko
@Minishcap: No pewnie że flakon :)
Wrzuciłem zaczepnie, ale myślę że jak bym wrzucił z pompą i przypomniał mirkom jakim królem królów w perfumach jest Enigma to po 3ml by wzięli na spróbowanie.
Większego sztosa z ogólnodostępnych już nie ma, jest tylko Roja limited edition >10k za 50ml :D

Nie próbowałem 2ml dekantów, ale można by też lać 3ml do dekantów 5ml.
@SnoobDuog: Te 2ml chyba będą "kruche".
Lepsza opcja to właśnie przelewanie do 5ml.

No ja znam Fetish EDP i kiedyś też zaczepnie poszło po 36zł/ml. Dwie osoby wyraziły chęć więc miałbym do rozlania jeszcze 30 ml.
@Minishcap: Ogólnie dla mnie też jak bym miał sobie zostawić 10ml za 220zł to jednak sporo, dlatego nie pompuje tematu, choć na pewno chciałbym Enigme w kolekcji i kiedyś pewnie się uda.

Nie mniej jednak znam zapach Elysium z klona Alexandrii, i to właśnie Roja Elysium gdybym upolował <1000zł to bym hypował do rozbiórki ( ͡° ͜ʖ ͡°)