Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 4k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 256
  • Odpowiedz
@Scaab: jacy wy jesteście żałośni z tymi tekstami "4k?! To Ty wegetujesz" "znajomi za 4k to ciągną biedę".. 3/4 z was #!$%@? za najniższą, ale w internetach nawet 10k to dla was bieda.
  • Odpowiedz
@Scaab: Jest tak, bo dzięki rządom Prawa i Sprawiedliwości poprawił się status życia Polaków. Czasy PO i zarobków 4zł/h na umowie śmieciowej już się skończyły.
  • Odpowiedz
moj znajomy od ponad roku bezrobotny bo nie moze znalezc niczego 4-5k+, a nie będzie się z niżal do 3+, mimo ze zyje w akademiku za pare stow miesiecznie xD
  • Odpowiedz
@Scaab: no normalnie, pracują, tyle że w porządnych firmach i na dobrych stanowiskach. Wiem, że to szok ale jest to możliwe również w tym kraju. No i to raczej nie jest tak, że ci co wożą się furami za 200k kupili je za gotówkę.
  • Odpowiedz
@Scaab ja mam 23 lata, pracuję w Norwegii 12k na miesiąc, nie długo kupuje nowe auto. Odpowiedź brzmi kasa bierze się z ciężkiej pracy.


@KlawyMichau: Super życie. Wyjazd do Norwegii na dwa lata zeby kupić sobie samochód?
  • Odpowiedz
@fakeReal zawsze się zastanawiam, gdzie leży prawda z takimi ludźmi. Mówi że ma firmę, wizję firm innych a nawet nie wie że ''naprawdę'' pisze się łącznie ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Scaab: Pracuje od 24. Roku życia w IT. Tak wiem późno zacząłem. Po dwóch latach pracy w korpo można dojść do 10k brutto, niektórzy więcej mają a niektórzy mniej. Z taką pensją i oszczędzając przez dwa lata po 1 do 2k miesięcznie jesteś w stanie wziąć kredyt na samochód za 100k i go spokojnie spłacać. Jedzenie w knajpie nawet drogiej to jaki koszt? 200 zł za dwie osoby? 400? Raz w
  • Odpowiedz