Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 59
@xandra: po samych zdjęciach myślę że nie ma sensu tego oceniać. Wszyscy się śmiali z geralta Legolasa a koniec końców teraz większości się podoba, yennefer też nie wygląda przecież źle i tak, ma fiolkowe oczy. Zamiast starać się odwzorowac 1:1 postać z książki można dać trochę swobody ekipie, dużo bardziej wolałbym świetna aktorkę mniej podobna do yennefer niż wykapaną yen która jednak jest drewnem. A nie wiem jaka aktorka jest ta
@OhiMark: To, że wyobraźnia, czytanie ze zrozumieniem i znajmość kilku słów opisujących wygląd wykracza po za zdolności Twojego mózgu to już nie moja wina xD. Jakoś nie bez powodu xxxx szkiców Yennefer wyglądało mniej więcej tak, ale oczywiście dziesiątki tysięcy fanów sobie coś ubzdurali i to Ty masz rację. Wybitna jednostka z Ciebie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Emmzon: Czyli nadal twierdzisz że ten szkic co wstawiłeś jest najbliższy FAKTYCZNEMU WYGLĄDOWI tej postaci ( ͡º ͜ʖ͡º)?

Tak jeszcze zapytam przy okazji bo czytasz takie mądre ksiażki i ogólnie taki mądry się wydajesz to może będziesz wiedział:

ale oczywiście dziesiątki tysięcy fanów sobie coś ubzdurali i to Ty masz rację


W czym mam rację?
@xandra: wyobrażam sobie jakby Bruce'a Wszechmogącego kręcił teraz Netflix i miałoby się okazać, że w postać Boga wciela się murzyn. Na wykopie akcja "OK to be white" przybrałaby chyba formę narodowej memowej sraczki ( ͡° ͜ʖ ͡°).


@utopjec: może nie byłoby tragedii, gdyby to był jakiś znany i lubiany czarny aktor, np. Morgan Freeman