Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Nirin: @shadowsof2: Przestałem go oglądać, po tym, jak pojechał na Grenlandię. Absolutnie nic ciekawego nie było dla mnie w tych filmach, a potem jeszcze dorzucił do pieca płacząc, że coś tam (chyba patostreamy) oglądają się lepiej niz ta Grenlandia. No i ten jego sklep: Naeba. Generalnie zaczął mocno gwiazdorzyć w pewnym momencie jak zobaczył ile ludzi przychodzi na spotkania z nim w Polsce.
@Nirin: #!$%@? xDDDDDDDDDd

Co mam sie teraz nad nim #!$%@? płakać? #!$%@? niech wezmie sobie eutonazol, przejdzie.

Btw. widzieliscie nowe fotki z tymi slodkimi kotkami?? Kurcze ale im wyslał całą moją wygrana na lotto co by miały co jeścć.
@Nirin Zaraz, skoro go szanujesz to dlaczego do jasnej cholery tolerujesz szkalowanie go? Jeden z pierwszych komentarzy odnosi się do gardzenia nim. Dlaczego nie usunąłeś tego komentarza?
@Kozajsza: Idealne podsumowanie, podpisuję się obiema rękami.
Dziś akurat na Travel Channel leciał jakiś program z Japonii i był tam jakiś może dwuminutowy fragment z nim. Moja dziewczyna, która go nie ogląda (kojarzy nazwisko) stwierdziła po tym materiale, że sprawia wrażenia takiego przemądrzałego buca.

Zresztą na żywo miałem do czynienia z nim na jednej japońskawej imprezie, gdzie on i jeszcze jeden gość, który także mnie nieco drażni : D, opowiadali o