Nie wiem czemu tak sie u---------e tych bloków w kontekscie ev, skoro w dużych miastach ludzie i tak z tych samochodów korzystają dużo rzadziej. Dobrze fukncjonukąca komunikacja miejska rozwiązuje wiele problemów. Nie tak dawno jak nasypało śniegu to było dobrze widać ile samochodów na osiedlach stoi zasypana tygodniami, bo nikt z nich nie korzysta. Sama niezależność jest super konceptem, nie jest to temat na jeden dzień, ale siedzenie z zalozonymi rekami to
Aktualnie mam piekarnik sprzed 5 lat z serii Amica in, nie jestem z niego zadowolony, nie ma dokładnej regulacji temperatury. Poza tym mam wrażenie, ze grzałki nie do końca radzą sobie z dobrą dystrybucją ciepła w piekarniku. Jedzenie z jednej strony jest przypieczone, z drugiej niedopieczone bez znaczenia czy jest włączony termoobieg czy nie. Poza tym nie da się piec dwóch potraw w jednym czasie. To na dolnej tacce zwykle wyjdzie niedopieczone
Nie ma to jak z-----ć wszystko z reddita i nazwać "swoimi" zmianami... Się obsrali, jak wyszło, że tyle kasy dostali a zmian nie było więc na szybko cyk, z-----ć wszystko z innego portalu i proszę bardzo, nowy fantastyczny lejałt.
Siema. Spotkalem sie z dziwna sytuacja. Zdarzylo mi sie zepsuc drona - dji mini 2. Odnioslem do serwisu, gdzies po tygodniu dzowni Pan z informacja ze naprawa 800zł i pyta czy akceptuje no to ok ok, nie wnikalem zbytnio w szczegoly. Dzisiaj podjechalem po niego, bo byl gotowy i dostalem nowego zapakowanego, a nie starego naprawionego. Na moje pytanie dlaczego nowy, a nie tamten, dostalem odpowiedz, ze nie ma co sie tym
@fotograf_warszawiak: ciekawe, po prostu dziwne w takim razie, ze jak raz dzwonilem to gosc mi gada, ze trzeba to zrobic porzadnie po plyta glowna jebnieta, a pozniej okazuje sie, ze nówka. Jeszcze laska za ladą jakies tajemnice robi to czlowirk sie zaczyna zastanawiac xd
@Wygryw_z_wyboru: pewnie tak, ciekawe jakie to koszty by byly, no ale madry czlowiek po szkodzie, sadzilem ze sam go naprawi bo nie byl jakos strasznie zdemolowany xd
@lisek_xd: jak ma na imie ta kuzynka? Moze ma jakas kolezanke co sie chetnie pobawi, w moim otoczeniu to zawsze jakas sie znalazla, ewentualnie probuj jakis spotted, tam zawsze chetnych od groma :D
Panie tu nie ma co dyskutować, Tu trzeba dzwonić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/Lekarze-napisali-list-do-premiera-Tuska-Chca-spotkania,285524,2.html
#lekarz100k #polska #heheszki
źródło: 1000067575
Pobierz