Wpis z mikrobloga

  • 14
Pytanie do osób które zamawiały z #banggood przed 13 czerwca i mają tracking same cyfry początek od 48 ruszyły komuś te #!$%@? paczki w końcu? Tracę cierpliwość osobom które zamówiły po 13 podobno już ruszył tracking a u mnie dalej nic... #priorityline #pdm #gearbest
  • 688
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taka mała ciekawostka, jeżeli ktoś z was używał cashbacku ze strony Topcashback.com to sprawdźcie czy macie już zatwierdzony, bo ja już mogę wypłacić, a na banggood jeszcze nie potwierdziłem odbioru
  • Odpowiedz
@theoforos1: Zachowaj takie odzywki dla siebie. Zamówiłem telefon z chin bezpośrednio po premierze, w dobrej promocji. Nie było go jeszcze w kraju, przynajmniej nie w normalnej cenie. Wybrałem i opłaciłem przesyłkę kurierem gdzie vat jest prawie zawsze i na to też mam screeny, towar został wysłany jakąś dziwną przesyłką za 1.53 zł. (o ile wgl.) To nie kwestia jednej paczki tylko kilkuset z całej europy. Nikt nie będzie się zajmował
  • Odpowiedz
W praktyce sam smród w okolicach paypala wystarcza. Chińczycy mają ciągły ból dupy gdzie tu urwać dolca/dwa na czymkolwiek. To jakaś ich obsesja. Eksperyment BG może ostudzi ich na chwilę, takie szambo jakie się wylało na nich na rate-site'ach zdecydowanie nie było warte ewentualnego zysku. A mieli takie fajne przesyłki, ale #!$%@? nie, nerwica nie dała za wygraną.
  • Odpowiedz
@Tajny88 @camthallion

Polskie prawo nie sięga za granicę. Nic skośnookim nie zrobi ani policja, ani prokuratura, ani tym bardziej sąd. Niestety...
Nawet strony nie ściągną gdyż ta nie znajduje się na serwerze umiejscowionym w Polsce.
Tyle w temacie.
  • Odpowiedz
Dobre info z rana, Paypal przyznał mi pełny zwrot środków. Na decyzję mieli czas do 22.08, więc można liczyć, że nie będzie się czekało do końca.
  • Odpowiedz
@hrex: 18.07 założyłam spór, 24.07 przekształciłam go w roszczenie. 30.07 BG odpisał z numerem trackingowym przesyłki i od tamtej pory Paypal rozpatrywał sprawę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jestem ciekaw jak zadziała shopping insurance do tej paczki której kupiłem .Bedzie okazja sprawdzić chyba że cudem dojdzie.
Do tego płaciłem paypalem.
  • Odpowiedz
@nandrolone Także wykupiłem, dodatkowo wykupiłem ubezpieczenie od vatu. Swoją drogą jak do nich pisze, to żeby raz jeszcze wysłali paczkę, że na tym mi zależy a oni standard, dali już 500pkt i każą czekać do 25.08...
  • Odpowiedz
  • 0
Właśnie PayPal poinformował mnie, że w przeciągu od 5 do maksymalnie 30 dni zwróci mi pełna kwotę na kartę. Ufff cieszę się, że mam to już za sobą.
  • Odpowiedz