Wpis z mikrobloga

  • 14
Pytanie do osób które zamawiały z #banggood przed 13 czerwca i mają tracking same cyfry początek od 48 ruszyły komuś te #!$%@? paczki w końcu? Tracę cierpliwość osobom które zamówiły po 13 podobno już ruszył tracking a u mnie dalej nic... #priorityline #pdm #gearbest
  • 688
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hynu
Ja pisałem do banku, aczkolwiek to dużo mniejsze szanse niż PP, nauczka na przyszłość żeby płacić za pomocą PP.
Ja jestem w tej komfortowej sytuacji że po 49 dniach dostałem swoją przesyłkę :)
  • Odpowiedz
Pisałem o zwrot pieniedzy bo w juz minelo 60 dni od dnia wysylki. Pisza ze przewoznik ma problemy i ze paczka dojdzie soon, 2-3 weeks... Trzeba pisac reklamacje do banku i miec nadzieje ze uznaja
  • Odpowiedz
@hynu
Pisałem wcześniej, że 60 dni gwarancji dostawy to fikcja, bo ta gwarancja nie obejmuje np clenia produktów, jest to zgodne z ich regulaminem. W praktyce paczka może iść i 100 dni a kasy i tak nie oddadzą... Złodzieje!
Pisz do banku o zwrot kasy.
  • Odpowiedz
Zastanawia mnie dlaczego Paypal daje sobie tak długi czas na decyzję o zwrocie. Komuś w ogóle zwrócili kasę? Niepokoi mnie punkt w ich regulaminie sporów, "Jeśli sprzedający przedstawi dowód, że dostarczył przedmioty na adres kupującego, możemy rozstrzygnąć roszczenie na korzyść sprzedającego, nawet w przypadku nieotrzymania przedmiotu przez kupującego". Mam rozumieć, że mogą uznać, że BG wysłał mi przedmiot i w związku z tym nie muszą mi oddawać kasy, mimo że nie dostałam
  • Odpowiedz
Dziś na livechat z BG napisali mi coś takiego:
As per the new update of policy we can only raise the refund request if the tracking details is not updated since last 30 days after completion of 60 days.
  • Odpowiedz
@Smile_dot: DZIŚ PAYPAL ZABLOKOWAŁ MI KONTO!! "ze względu na nieustanne otwieranie przeze mnie spraw, które są niezgodne z zamierzeniem Programu ochrony kupujących w systemie PayPal....", a zgłosiłem 7 zakupów z Banggood które kupiłem na początku czerwca!!!! Przecież to jest jakieś złodziejstwo. Teraz nawet jeśli chińczyk mi odda kasę jakimś cudem to konto PayPal to odrzuci i jestem wydymany na kasie :/

Dodatkowo PayPal zablokował mi kasę na 180 dni, co
  • Odpowiedz
@camthallion: zostałem potraktowany jak śmieć tak samo jak ten człowiek z artykułu. Wczoraj dwa roszczenia rozpatrzone na moją korzyść, a dziś komuś się nie chciało tym zajmować i wrzucił blokadę... w tej sytuacji jestem okradziony przez Royal Shipment, Banggood i przez PayPal. Ja #!$%@?, co się z tym wszystkim dzieje.... :/
  • Odpowiedz