Wpis z mikrobloga

  • 14
Pytanie do osób które zamawiały z #banggood przed 13 czerwca i mają tracking same cyfry początek od 48 ruszyły komuś te #!$%@? paczki w końcu? Tracę cierpliwość osobom które zamówiły po 13 podobno już ruszył tracking a u mnie dalej nic... #priorityline #pdm #gearbest
  • 688
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Taki mail ze świata przesyłek właśnie przyszedł

​Dzień dobry,

jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji w sprawie swojej przesyłki bardzo proszę o kontakt z roger@kingruns.com.
Jesteśmy operatorem logistycznym odpowiedzialnym za dystrybucję wyłącznie w Europie. Odpowiedzialność za proces importu przesyłek z Chin ponosi wyłącznie Nadawca.
Przesyłka posiadająca ostatni status "In Transit Nysa" jest w procesie transportu do Nysy, nie została finalnie doręczona do naszego magazynu. Wszelkich zapytań w sprawie udzielić może wyłącznie Nadawca.
  • Odpowiedz
@HochwanderJan: Muszą tam mieć setki zapytań dziennie jeśli robią takie akcje. Lepiej sprawdźcie czy nie zatonął jakiś statek w końcu lipca hyhy. To jest więcej niż kontener i tak, niestety musi iść wodą nie powietrzem.
  • Odpowiedz
  • 0
@Fazzy ja mam identyczny status i datę złożenia zamówienia, w aplikacji BG jak wejdę w powiadomienia jest napisane, że planowany termin dostarczenia to 15.08. 19.08 mam termin rozpatrzenia roszczenia w PayPal.
  • Odpowiedz
Dziś Banggood sam z siebie wysłał dio mnie maila, że dają mi 500 punktów... I że moje zamówienie ma niby być dostarczone ok 25 sierpnia. Ciekawe, nagle się znajdzie, skąd takie założenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dear Banggood customer,

We would like to take this opportunity to thank you for
  • Odpowiedz
Ja dostałem to samo w odpowiedzi na maila, w którym zamieściłem screeny, w których widać, że wybierałem inny sposób wysyłki, w którym zmienili status na dostarczony, oraz skorygowali ponownie datę wysyłki, screeny z chatu w którym zapewniali, że zwrócą mi kasę do 8 sierpnia, maile ze świata przesyłek, które potwierdzają, że status w nysie jest błędny.
Poinformowałem też, że zgłoszę kradzież i oszustwo, a jak to nie poskutkuje pójdę z tym do
  • Odpowiedz
@Tajny88: no idiota :) wybierasz przesylke bez vat , oszukujesz panstwo i chcesz isc do mediow gdzie chinczyk i media beda mieli twoja zaginiona przesylke totalnie w dupie :) no chyba ze zaprzyjazniony dziennikarz jest z radiowezla przedszkolnego to luz
  • Odpowiedz