Wpis z mikrobloga

  • 14
Pytanie do osób które zamawiały z #banggood przed 13 czerwca i mają tracking same cyfry początek od 48 ruszyły komuś te #!$%@? paczki w końcu? Tracę cierpliwość osobom które zamówiły po 13 podobno już ruszył tracking a u mnie dalej nic... #priorityline #pdm #gearbest
  • 688
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@camthallion: WSZYSTKIE MI ODRZUCILI Z AUTOMATU. Cała odpowiedź od PayPal:
"Nie możesz już korzystać z naszych usług

Ze względu na nieustanne otwieranie przez Ciebie spraw, które są niezgodne z zamierzeniem Programu ochrony kupujących w systemie PayPal i sprzeczne z warunkami naszej Umowy z Użytkownikiem uznaliśmy, że nie możesz dłużej korzystać z usług PayPal. Nałożyliśmy na Twoje konto ograniczenia, co spowodowało, że nie możesz już wysyłać ani odbierać środków za jego
  • Odpowiedz
@camthallion: nie mają, powołują się na zapis o ograniczaniu ryzyka, co jest kolejnym absurdem w całej tej sytuacji. Tak wygląda ich pomoc w przypadku problemów. Kolejni złodzieje :/
  • Odpowiedz
@HochwanderJan
A kto im to udowodni, że to oni zmienili?

@kemp666
Szczerze współczuję... Jak inaczej zgłosić siedem różnych zakupów jak nie zakładając siedmiu różnych sporów? Nonsens!!!

Mi dziś bank odpowiedział na mój wniosek o charge back... W skrócie: "nie oddamy pieniędzy, jeśli czuje się pan oszukany polecamy iść do organów ścigania..."
  • Odpowiedz
@mateoosch: nie dało się tego inaczej zgłosić, po prostu komuś nie chciało się tego analizować i bam bam nie ma problemu... a dzień wcześniej kilka uznali, kompletny absurd.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@hrex Nic, otworzyłem spór na paypal przekształciłem od razu w roszczenie i czekam na rozwój wydarzeń
  • Odpowiedz
@Muerte7
NestBank, tak odpowiedź dotyczyła zakupionego projektora. Wniosek o chargeback złożyłem chyba w 43 dniu czekania. Po kilku dniach przyszła paczka więc kamień z serca.
  • Odpowiedz
Aktualny status: dzisiaj mija 68 dzień od złożenia zamówienia na banggood (31 maja). Przesłka od 19 lipca wisi na statusie "In Transit (Nysa)". Kilka dni temu rozpocząłem spór na Paypal, a z uwagi na nic nie wnoszącą odpowiedź banggood, spór przekształciłem na "roszczenie". Będę informował, jak dalej się potoczyło.
  • Odpowiedz