Wpis z mikrobloga

  • 14
Pytanie do osób które zamawiały z #banggood przed 13 czerwca i mają tracking same cyfry początek od 48 ruszyły komuś te #!$%@? paczki w końcu? Tracę cierpliwość osobom które zamówiły po 13 podobno już ruszył tracking a u mnie dalej nic... #priorityline #pdm #gearbest
  • 688
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GleboZgryz: tak, PayPal zamknął mi konto za 7 sporów i żadne tłumaczenia nie pomagają. Miałem na koncie trochę $$$ i kasę sobie zabrali na 180 dni i nie mam pewności czy mi jej nie ukradną.
Więc uważajcie z tymi sporami, komu coś się nie spodoba i game over.
Sprawę zgłaszam do kancelarii prawnej, nie odpuszczę tego złodziejom. Taka historia :/
  • Odpowiedz
Ciekaw jestem czemu oni grają na zwłokę. Przecież te przesyłki jeśli nie zaginęły to na 100% wrócą do Chin, nikt już ich nigdzie nie dostarczy, bo nikt nie będzie sortował tego na jakimś WERze pod kątem czy był zwrot z paypal czy nie. Wróci wszystko tam skąd przyszło o ile oczywiście nie zostało już rozkradzione.
  • Odpowiedz
Jak widzę przesyłki z lipca czeka najpewniej ten sam los.Już widać po trackingach jakie ludzie publikują. 3-4 tygodnie czekania na pojedyńczym statusie. To już nie dojdzie. Ukradzione albo zawrócone z celnego.
  • Odpowiedz
@luis29 kontakt z mBank z prośbą o wszczęscie procedury chargeback przy płatności kartą, załącz wszystkie dowody jakie masz - dla nich ważne jest czy i kiedy próbowałeś nawiązać kontakt z sprzedawcą i co z tego wynikło (jeśli masz kopię rozmówy możesz załączyć zrzut ekranu). Gdy będziesz składać reklamację zaznacz, że chciałbyś uzyskać formularz Visa/MasterCard chargeback.
  • Odpowiedz
@GleboZgryz ciężko wróżyć z fusów czy doszło do kradzieży lub mają problem z spedytorem, w każdym razie odnoszę wrażenie, że woleliby cofnać przesyłki niż je dostarczyć - dlaczego? Dużo osób wygrało spór przez PayPal, byliby bardzo w plecy gdyby przesyłki dotarły, a kasy by nie było. Z tego co wiem też obowiązuje ich jakiś termin na odwołanie się od decyzji PayPal.
  • Odpowiedz
No raczej już za poźno na odwoływanie się od decyzji PayPal skoro ja już mam pieniądze na koncie, podobnie z resztą jak ci, którzy wygrali spory
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
Spór orworzony 5sierpnia od razu zrobione roszczenie, kasa na koncie była już 15 sierpnia. Myślałem że dłużej to potrwa, pozytywne zakończenie przynajmniej u mnie tej całej gówno sprawy... Trzymam kciuki żeby u reszty też się udało.

I powtarzam nie czekajcie ze sporem na paypal jeśli minęło 60 dni od razu spór i roszczenie
  • Odpowiedz
@tuzq: to chyba zależy od tego kto rozpatruje roszczenie? Ja 29.07 spór, roszczenie 02.08 a do dziś brak kontaktu z strony PayPal. @luis29 moim zdaniem ta data była tak podana żeby uśpić czujność osób, które zamówiły paczki. Bo dlaczego nie podali, że paczki dostarczymy najpóźniej 23.08?
  • Odpowiedz