Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1187
Czemu w 90% jazda pociągiem z jakimiś dziećmi to taka męka? Czemu rodzice nie tłumaczą dzieciom, że w pociągu nie drze się ryja i nie skacze jak małpa?
Czemu rodzice pozwalają dzieciom w pociągu zachowywać się tak, jakby były w swoim domu? #pkp #podroze #zalesie
  • 88
  • Odpowiedz
Znajomy mireczek:
-Wiesz kurio, fajnie ale muszę do apteki jeszcze skoczyć. Aviomarin dla dzieciaków kupić.
-Rzygają Ci jak gdzieś jedziecie?
-Nie, tylna kanapa to strefa gazy. A tak, po dwie tabletki, i pół godziny później śpią.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@atomicautism: właśnie dlatego pierwsze do czego dążyłem w życiu to samochód. I #!$%@? te gadanie o ekologii i autobusach. Życie staje się milion (dane szacunkowe) razy lepsze kiedy nie musisz spędzać czasu wśród "ludzi".
  • Odpowiedz
@atomicautism: Pracuję w przedszkolu i mimo, że dzieci lubię, to zdecydowanie najwiekszym minusem w mojej pracy jest hałas. Był okres w moim życiu, kiedy na każdy weekend jeździłam do niebieskiego pociągiem. Po całym tygodniu w hałasie ostatnią rzeczą na jaką miałam ochotę, była jazda z głośnymi dziećmi w jednym wagonie. Jak dzieci mnie denerwowały, to wołałam je do siebie i najzwyczajniej w świecie bez krzyku w stylu "zamknij morde gówniarzu" prosiłam,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jack0wy: ja wiem, że dziecko to nie jest lalka i czasem ciężko mu zamknąć buzię, ale można wymyślić tonę zabaw w pociągu, żeby dziecko było wesołe i nie robiło rajbanu
  • Odpowiedz
ale można wymyślić tonę zabaw w pociągu, żeby dziecko było wesołe i nie robiło rajbanu


@atomicautism: A jak się nie chce bawić w twoje zabawy i albo podczas nich się zbytnio ekscytuje i drze mordę? Zaciągnąć hamulec i wystawić w polu bo pannie p0lce się nie podoba, że w POCIĄGU musi z innymi ludźmi jechać? Jak cię #!$%@?ą inni to nie wiem może kup sobie auto albo coś.
  • Odpowiedz