Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@miki4ever: jak chcesz tylko schudnąć to pewnie i na maszynie to zrobisz, z drugiej strony wolne w przeciweństwie do maszyn angażują całe ciało w ćwiczenie.

Wyciskanie na ławeczce- gdy tak wyciskasz ciężar nie jest starbilny dzięki czemu musisz napiąć całe ciało, każde mikrowłókno o którego istnieniu nie wiesz z kolei na maszynie smitha nie masz takie konieczności- i już widzisz jaką przewagę ma wolny ciężar nad maszyną. Z drugiej strony jak
@mako37 #!$%@? zajebiscie wygladasz, tak trzymaj . ja 196cm l 120kg narazie po 3 tygodniach 115 silka 2x w tyg, next miesiac 3x w tyg, silowy trening + 10 min biegu na rozgrzewke. Dieta to narazie staranie sie nie żreć jak świnia, brak slodyczy, przekasek, duzo wody. Niestety sezon grilowo imprezowy wiec 2x ciezej niz zwylke.
@LowcaZMroku dieta po prostu to co jadłem wpisywałem w fitatu strącając się nie przekraczać kcal i dobijać białko. Wiem lato to zło na redukcji piwerka grillek xd w necie jest mega dużo planów na siłownię dla początkujących średnio zaawansowanych wystarczy wybrać któryś i tyle xd. Popatrz na tagu #mikrokoksy tam też trochę ich jest
@mako37: Elegancko Miras, jedziesz dalej.

Mógłbyś cos więcej o tej operacji opowiedzieć? Duzo płaciłeś, dlugo się potem goiło wszystko?

U mnie nawet jak byłem dociety z krata na brzuchu to cyc dalej wisiał. Teraz się od nowa ulałem ale powoli wracam do formy i jak cyce dalej będą to bede mocno rozważał zabieg.
@koloalu nie mam pojęcia ile % tłuszczu u mnie to jest to że skóry sporo to też trochę psuje efekt muszę kupić sobie centymetr krawiecki żeby sprawdzić obwody
@Buntro koszt spory u mnie był 6 tys zł praktycznie przez pół roku zero ćwiczeń. Ale mówię u mnie to była spora operacja normalnie przy ginekomastii wycinają sutka i wyciągają ten gruczoł i praktycznie blizny masz niewidoczne u mnie musieli sporo skóry wyciąć stąd większe blizny bo taka kotwica jest.
@Szejker-Szejker apka na tel fitatu i licz. Ciężko znaleźć dobrego dietetyka co nie rozpisze ci 1000 kcal i jakiś wymyślnych magicznych składników za miliony złotych. Kilku masz na wykopie możesz do nich podbić. Ale moim zdaniem warto spróbować samemu ważna jest zmiana nawyków żywieniowych