Wpis z mikrobloga

Czyli pan na wózku ma skakać z 10cm krawężnika, a potem wskoczyć na drugi 10cm krawężnik? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@WaveCreator: Nie musi, tam jest zaraz przejście dla pieszych, trochę je na zdjęciu widać, przy wjazdach na posesje też nie masz krawężników.

Może to jakiś ślub i stąd tyle samochodów na takim odludziu, ale powinni tak stanąć by jakieś przejście zostawić, a nie w całości na
  • Odpowiedz
Pewnie po drugiej stronie pusty chodnik, zdjęcie tak skadrowane, że w ogóle nie widać lewej strony jezdni.


@DRESIARZZ:

c--j mnie obchodzi chodnik po drugiej stronie jezdni

rownie dobrze 50m dalej moze byc pusty platny parking. Masz parkowac za kazdym razem tak, aby nie utrudniac zycia innym. Innym, czyli takze pieszym.
  • Odpowiedz
@Bzdziuch: Spoko zaraz przyjdzie jakiś mądrala i powie, że za 95% wypadków na pasach również odpowiadają piesi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak to jest kiedy ma się chłopsko-pańszczyźnianą mentalność jak wiele osób u nas i dobro własnej furmanki jest ważniejsze, niż wygoda ogółu ludzi żyjących w danej miejscowości.

Dodajmy jeszcze do tego drani, którzy gdy tylko mogą to zaparkują dosłownie na wprost drzwi do jakiegoś sklepu,
  • Odpowiedz
@Bzdziuch: Kiedyś mi tak SM podeszła z miarką do samochodu, miejsca było, ale trochę jakby za mało, ogrodzenie jakieś stare obok na osiedlu domków jednorodzinnych. Pytają się czy to mój samochód, mówię że zaraz tam kolega wyjdzie, to poszli mierzyć następnego, wsiadłem i odjechałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(btw wózek i tak by nie przejechał, bo chodnik z płyt rozwalony)
  • Odpowiedz