Wpis z mikrobloga

@Croudflup: "Nowe teorie i praktyczne wyniki jednoczą fundamentalne interakcje czasoprzestrzeni fizycznych, jako sub-rozmaitości pewnych przestrzeni wielowymiarowych, zawierających zarówno przestrzeń Minkowskiego, jak i złożone przestrzenie projekcyjne, działające jak trójwymiarowe, topologiczne powierzchnie cząsteczek, fal i pól quasi kwantowo- elektryczno-informacyjnych"

Zawsze śmieszy mnie że producenci tych produktów dla foliarzy od razu zakładają że to co opisują jest zrozumiałe a jednocześnie większość ludzi dalej nie potrafi wyjaśnić jak działa lodówka, elektrownia ...

i te dowody
@Croudflup sprzedają też kubki po 300zł, które robią to samo. Ogólnie czary mary, ale znajomy miał i z niedowierzaniem spróbowałem wody z takiego kubka. Wrażenia? Dziwne, bo woda w ustach wydaje się być rozcieńczona, potem łyk zwykłej i faktycznie czuć różnice. Zwykła woda jest w odczuciu gęstsza. Potem spróbowałem czerwonego wina i nie było to, aż tak spektakularne jak z wodą, ale też różnica była. Ile prawdy jest w tej "żywej wodzie"