Wpis z mikrobloga

Jedzie sobie grubas tramwajem, słucha sobie muzyczki i nagle ^trach^-dowiaduje się że jego morda jest wstawiona przez jakąś tępą Karynę która go oskarża. Dlaczego pustak nie pójdzie na policję? Bo by się jej zwoje przegrzały podczas składania zeznań ( ͡° ͜ʖ ͡°) na żydbuku lepiej napisać i jeszcze te buźki uśmiechnięte na koniec XD
#przegryw #p0lka
Pobierz scotieb - Jedzie sobie grubas tramwajem, słucha sobie muzyczki i nagle ^trach^-dowiad...
źródło: comment_DvbHOWKJ3leBQ5KmsBpeeN7c7hgnYsW8.jpg
  • 91
@scotieb: Najlepsze że w sumie równie dobrze mogła oskarżyć typa totalnie z dupy, na zdjęciach nie ma nic podejrzanego, że trzyma telefon bokiem? Ja sam w komunikacji miejskiej kręcę telefonem w każdy możliwy sposób gdy czekam aż ktoś odpisze na messengerze (takie ADHD) i nie chce mi się go chować co sekundę do kieszeni, wynika że jakby mnie spotkała to mogłaby posądzić że jej robię zdjęcia 3D 360 stopni xD
@True_freedom: A to trzeba zachowywać się przy tym jak napalony zwierz i lecieć z tym do innych zwierzów, żeby wspólnie pałować wiplera? Pamięci wzrokowej brak? Nie czaje tej mody xD Robienie zdjęć sfer intymntych powinno być uregulowane prawnie, bo tak w sumie on mógł w ogóle nie robić tego z ukrycia, tylko od razu telefon w piździcho i elo, laska nic nie zrobi jak nie ma tam jej wizerunku ¯_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@scotieb: nikt nic nie wie, nie wiadomo kto ma rację i gdzie leży prawda ale wykopki i tak kręcą gównoburze bo odpowiada to przyjętym przez nich założeniom że kobiety są złe. Taki obraz wasz bando mizoginów. Zanim znajdzie się jakiś pogromca bialorycerzyków: chodzi mi tylko o poszanowanie logiki i zdrowego rozsądku w związku z tym że nikt tutaj nie ma zielonego pojęcia jak jest naprawdę - czy ten koleś robił te