Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Kulek1981: tak to jest polacy myla kosz na smieci z kiblem, ile to ja razy widzialem jak ludzie wrzucaja patyczki do uszu do kibla albo raz lokator wyrzucil zuzyta paste do zebow xd u mnie niedawno tez sie cos podobnego stalo ale naszczescie mieszkam na ostatnim pietrze i oberwalo sie ludziom pod spodem i zaczalem myslec czy da sie przed tym jakos uchronic zakleic szybko kibel moze
#walbrzych
nie rozumiem jak ktos mogl tak zaniedbac kanalizacje.. poniżej zamieszczam zdjęcie spod mojego mieszkania dzisiaj po południu. po wybiciu GOWNA poniewaz w 'aparatamencie' niejakiego Ryszarda P. na parterze jakis d3bil zatykał papierem celulozowych(taki co sie nie rozpuszcza #pdk) kibel.. od tego incydentu w ogóle się nie pojawia na rejonie dziwne nie?

mam do uprzątnięcia mase gówna, w tym moje meble i podgrzewane kafelki! jak tak można???
Pobierz
źródło: comment_vfZk8sIF88LwCNizg7tWebB5QP8rmLc2.jpg
@Kulek1981: nikt nie pilnuje mieszkania na wypadek takiej awarii. Chodzi się raz na tydzień kwiatki podlać i zobaczyć czy nikt nie okradł. Pytanie najważniejsze jest takie czy uda wskazać się winnego. Jeżeli nie a sam świadczysz o tym że nikt tam nie mieszkał to spółdzielnia/wspólnota/zarządca powinni wyremontować to mieszkanie. Na pewno znajdzie się biegły który oceni kto najprawdopodobniej zawinił a jeżeli nikt nie dbał o kanalizację przez lata to sprawa będzie
@aquan: bloki jak na Tauzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) jaki znowu Wałbrzych

No chyba, że mieli jeden projekt bloków i jeden kolor i PIAST maluje tak wszystko co się da :D